4000 TL Android telefon önerisi

Bütçe
4000
Makaleler
1
Şu anda iPhone 5S kullanıyorum. Anlayacağınız aldığım telefon ne olursa olsun devrim olacak benim için. Aklımda POCO X3 Pro ve Samsung A32 var. Sizin tavsiyeleriniz neler. Önceliğim batarya, sistem özellikleri ve en son kamera. Mümkün ise IPS panel telefon önermemeye çalışın. Ayda yılda bir telefon alıyoruz, bari uzun süre idare etsin. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi 120 lira daha yükseltebilirseniz Samsung Galaxy A52 fiyatına göre bayağı iyi bir telefon.
Optik görüntü sabitleyici ile rakiplerine göre bayağı üstünlük sağlayan bir kamerası var, yine yazılımsal olarak da rakiplerinden daha sorunsuz ve hızlı bir cihaz.
Samsung özellikle AMOLED panelleri de iyi optimize ettiği için pil süresi de çok tatmin edici oluyor.

Son düzenleme:
Şu anda iPhone 5S kullanıyorum. Anlayacağınız aldığım telefon ne olursa olsun devrim olacak benim için. Aklımda POCO X3 Pro ve Samsung A32 var. Sizin tavsiyeleriniz neler. Önceliğim batarya, sistem özellikleri ve en son kamera. Mümkün ise IPS panel telefon önermemeye çalışın. Ayda yılda bir telefon alıyoruz, bari uzun süre idare etsin. Önerilerinizi bekliyorum.

IPS istemediğiniz için X3 Pro elendi.

Sistem özelliğinden kasıt yazılım ise A32 4000TL altı rakiplerinden daha iyi, ama teknik özellikler ise geride kalıyor. (İşlemcisi rakiplerinden daha zayıf.)

Bütçeyi zorlamak istemezeniz Note 10s öneririm, eğer sonuna kadar zorlayacaksanız Realme 8 Pro öneririm.

Bütçeyi aşabilirseniz Samsung A52 daha iyi bir seçenek.

IPS istemediğiniz için X3 Pro elendi.

Sistem özelliğinden kasıt yazılım ise A32 4000TL altı rakiplerinden daha iyi, ama teknik özellikler ise geride kalıyor. (İşlemcisi rakiplerinden daha zayıf.)

Bütçeyi zorlamak istemezeniz Note 10s öneririm, eğer sonuna kadar zorlayacaksanız Realme 8 Pro öneririm.

Bütçeyi aşabilirseniz Samsung A52 daha iyi bir seçenek.
Ya bilemiyorum. Poco X3 Pro’nun aşırtılmış işlemcisi çok cazip geliyor. Amoled ekrandan ödün verebilirim. Emin değilim :D

Samsung olsun Xiaomi olsun yeni üretilen Android cihazlar çok itici geliyor yani 1 2 sene sonra eskiyor yani size önerim temiz 2inci el bir S10Plus almanız Samsung'un en güçlü serilerinden biri.
Görünüm olsun hız olsun sizi tatmin eder diye düşünüyorum şahsen bende yakın bir zamanda alacağım.

Ya bilemiyorum. Poco X3 Pro’nun aşırtılmış işlemcisi çok cazip geliyor. Amoled ekrandan ödün verebilirim. Emin değilim :D
Garantiden ödün verip Custom ROM atarsan (ve televizyon kumandası kalitesindeki kasayı önemsemezsen) o bütçedeki en performanslı cihaz.

Geri
Yukarı