4000 TL APU sistem vs Xbox Series S

Funny Valentine

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Aşırı bir şekilde kararsız kaldım, hangisini tercih edersiniz ve neden? Ek olarak eğer APU alırsam fiyatlar düzelince 1660 Super ekran kartı takmayı düşünüyorum.

Merhabalar. Aşırı bir şekilde kararsız kaldım, hangisini tercih edersiniz ve neden? Ek olarak eğer APU alırsam fiyatlar düzelince 1660 Super ekran kartı takmayı düşünüyorum.

Sadece oyun amaçlı mı yoksa + işlerde var mı?

Eğer XBOX alınca yanında iyi olmasa da bir PC alacaksanız XBOX alabilirsiniz. Onun dışında, bana kalırsa PC yoksa ilk PC sonra konsol diye düşünüyorum. Çünkü XBOX'da internete giremezsin, film izleyemezsin, müzik dinleyemezsin, edit yapamazsın vb.

Sadece rahat rahat oyunumu oynamak istiyorum diyorsanız Xbox yoksa hem oyun hem de günlük işlerim için diyorsanız APU sistemde mantıklı.

Bilgisayarım var ofis ve gündelik işlerimi oradan hallediyorum
Eğer XBOX alınca yanında iyi olmasa da bir PC alacaksanız XBOX alabilirsiniz. Onun dışında, bana kalırsa PC yoksa ilk PC sonra konsol diye düşünüyorum. Çünkü XBOX'da internete giremezsin, film izleyemezsin, müzik dinleyemezsin, edit yapamazsın vb.

Eğer XBOX alınca yanında iyi olmasa da bir PC alacaksanız XBOX alabilirsiniz. Onun dışında, bana kalırsa PC yoksa ilk PC sonra konsol diye düşünüyorum. Çünkü XBOX'da internete giremezsin, film izleyemezsin, müzik dinleyemezsin, edit yapamazsın vb

Internete girebilir, film izleyebilir ve muzik dinliyebilir.

Geri
Yukarı