4000 TL bandında laptop önerisi

uuurrr

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam dostlar durumun bende farkındayım 2020'de laptop fiyatları neredeyse 2 katına çıktı fakat başka çarem yok. Yaklaşık 4000TL bandında laptop önerir misiniz? Laptopla yapacağım şeyler şunlardır:

Oyun ( Minecraft, Roblox falan.)
İnternette takılma (dizi, film, video)

Yanıtlarınızı bekliyorum.

Oyun oynama amacınız varsa bütçenizi 7000 TL civarına çıkarmanızı öneririm. Aksi halde bütçenizi yükseltmezseniz aldığınız laptopun oyun performansından memnun olmama ihtimaliniz çok yüksek.

Oyun oynama amacınız varsa bütçenizi 7000 TL civarına çıkarmanızı öneririm. Aksi halde bütçenizi yükseltmezseniz aldığınız laptopun oyun performansından memnun olmama ihtimaliniz çok yüksek.
Adam minecraft ve roblox diyor hocam. Sadece onboard bir ekran kartı bile fazlasıyla yeter.

Neye göre yazdın bunu acaba konu sahibinin yazdığını okudun mu yoksa başlığa mı cevap verdin? Minecraft roblox diyor ne memnun olması?

Neye göre yazdın bunu acaba konu sahibinin yazdığını okudun mu yoksa başlığa mı cevap verdin? Minecraft Roblox diyor ne memnun olması?

Adam Minecraft ve Roblox diyor hocam. Sadece onboard bir ekran kartı bile fazlasıyla yeter.

Konu sahibi ileride daha yüksek grafikli oyunlar oynamayı düşünebilir diye yazdım. Ve daha sonra aldığı laptoptan pişman olmaması için bilgilendirdim. Fark ettiyseniz oyun olarak belirtmedim. Oyun oynama amacınız varsa dedim.

Geri
Yukarı