4000 TL bandında monitör önerisi

Bütçe
3000 - 4000 TL

ExellionTR

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Arkadaşım 2 gün önce İtopya'dan mod art 2 hazır sistem satın aldı. Şimdi monitör araştırıyoruz. Sıfır veya temiz 2. el olur. Ankara içi teslim alabiliriz. Aradığımız özellikler şu şekilde;
24 inç, 144 Hz ve üzeri yenileme hızı, 1 ms, 1080p, IPS veya VA panel ( öncelik IPS ), kronik bir sorunu olmayan, sıkıntısız kullanabileceği monitör önerilerinizi bekliyorum. Bulduğumuz birkaç modelin linkini aşağıya bırakıyorum.

@tahsns @Cetcik @HUNTEx Hocam teşekkür ederim yorumlarınız için. Ankara'daki İtopya mağazasında stok var gözüküyor. Mağazada da fiyatlar aynı mı? Müşteri hizmetlerini arıyoruz bağlamıyor sıraya sokuyor yarım saat bekledik düşmedi.

Son düzenleme:
@tahsns @Cetcik @HUNTEx Hocam teşekkür ederim yorumlarınız için. Ankara'daki İtopya mağazasında stok var gözüküyor. Mağazada da fiyatlar aynı mı? Müşteri hizmetlerini arıyoruz bağlamıyor sıraya sokuyor yarım saat bekledik düşmedi.

Ne yalan söyleyim benim yaşadığım ilde İtopya yok o yüzden bilmiyorum :D

Bilen birisi var mıdır acaba ona göre mağazaya gideceğiz. Biraz uzakta kalıyor boşa gitmeyelim web ile aynı fiyat değilse.

yeni konu açmak istemedim monitör alacağım da 1 yıl garantili olarak 2. el satılıyor 3800TL bu monitör alınır mı Sivas'ta yaşıyorum burada İtopya vs yok Vatan'da da fiyatlar uçuk oluyor kargo beklemek istemiyorum sizce alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı