4000 TL Civarı Dizüstü Önerileri

RoyalGuard

Hectopat
Daha fazla  
1-2 ay içinde laptop almak istiyorum. Amacım oyun oynamak. GTA 5 gibi Attila Total War gibi Witcher gibi şu anda piyasada olan oyunların tamamını Ultrada (yada en azından Birçok ayarı ultra bazıları very high veya high) açabilsin istiyorum. Ve 2-3 sene sonra çıkacak bir oyunu da en azından Mediumda kasmadan oynatsın istiyorum.
4000 TL civarında olan makinelere bakıyorum. Bu civarda fiyatı olan makinalarda genelde GTX 1050 var. GTX 1050 benim işimi görür mü ?
https://www.monsternote...V7-1-2.html#.WQn6hUXyiM8

Özellikle bu çok dikkatimi çekiyor .
Aynı fiyat civarında bundan daha kalitelisi var mıdır ?

Çok önemli not: İçinde 1050 Tİ olan 4200 liralık Dell laptopu öner meyin. Laptopun 17.3 inç olması çok önemli.

HP 17-AB201NT 1DN09EA i5-7300HQ 8GB 128GB SSD 1TB 4GB GTX1050 17.3 FreeDos

Şu HP bilgisayarda dikkatimi çekti. Daha ucuz yalnız içinde i5 işlemci var. Oyun bazlı ( Arada bir Autocad amaçlı ) alacağım laptopta işlemci çok önemlimidir ? Ayrıca HP gibi bilindik markaların laptopları ne kadar güvenilirdir . Oyun oynarken ısınma vs. sıkıntıları olurmu ?

Son düzenleme:
Taşımanın zor olması ekranın küçük olmasından daha kötü bir durum değil :D
Verdiğiniz MSI bilgisayarda ekran kartı 2 gb Monster da 4 gb .
Performasta Monster daha iyi duruyor . Kasa kalitesi olarak MSI daha iyi olabilir. Ama Monster bilgisayarlarında kasası çok kötü değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı