4000 TL Civarı Laptop Önerisi

beynimpatliyor

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Üniversitede oraya buraya taşıyabileceğim, nadiren Photoshop CS5 ve Camtasia gibi programları kullanabileceğim, arada Lol, Sims 3, ve Steam'den birkaç küçük oyun (Don't Starve Together, Portal, Battleblock Theater vs) oynayabileceğim bir bilgisayar arıyorum. Oyunları da aşırı iyi ayarlarda oynamak değil amacım orta düzeyde kasmadan oynayabilsem (özellikle Sims 3'ü) yeter bana. Bunların hepsini bu Casper'da yapıyordum yani idare ediyordum aşırı iyi bir şey aramıyorum ve bütçem de 4000'i çok aşamaz herhalde. Yardımcı olursanız, fikrinizi belirtirseniz sevinirim.

Bu gayet iyi duruyor.

Bu iyiyse sizce bunlar nasıl bunlardan birini almak daha mantıklı geldi bana

Bu iyiyse sizce bunlar nasıl bunlardan birini almak daha mantıklı geldi bana

4GB ram bu devirde alınmaz uzak durun.
MX150 den ziyade üstteki arkadaşınki çok daha mantıklı
Lenovo IP330 Intel Core i5 8250U 8GB 1TB Radeon 530 Freedos Fiyatı

Bunuda tercih edebilirsiniz. İ5 versiyonu

4GB ram bu devirde alınmaz uzak durun.
MX150 den ziyade üstteki arkadaşınki çok daha mantıklı
Lenovo IP330 Intel Core i5 8250U 8GB 1TB Radeon 530 Freedos Fiyatı

Bunuda tercih edebilirsiniz. İ5 versiyonu

Radeon 530 için çok kötü yorumlar gördüm ama, mx150 daha iyi değil mi? Karşılaştırmalarda bile daha iyi diyor bilemedim açıkçası. Bir de hepsiburadadan almaya çekiniyorum freedos oluyorlar bir de onlara işletim sistemine para vermeden yükletebilir miyim ki?

Radeon 530 için çok kötü yorumlar gördüm ama, mx150 daha iyi değil mi? Karşılaştırmalarda bile daha iyi diyor bilemedim açıkçası. Bir de hepsiburadadan almaya çekiniyorum freedos oluyorlar bir de onlara işletim sistemine para vermeden yükletebilir miyim ki?
Bende hepsiburadadan aldım site konusunda değil satıcı konusunda sıkıntı yaşadım üstüne 10tlye de bir w10 pro aldım şuan kullanıyorum Dell 7577 ama önermiyorum benimki çok ısınıyor :( bütçe artırabilirsen L340 var şuan 6500-7200 arası model farklılıklarıyla ileriye dönük gaming laptop. Onada bir göz at ;)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı