4000 TL Dizüstü Önerisi

Özellik bazında arasında kaldığım MSI ve Dell modelinden farkı yok. 960 yerine 1050 almak daha mantıklı olacak, zira oyun performansları arasında bayağı fark var. 960M 34 FPS verirken BF4'te, 1050 55 veriyor.
Konuya sonradan mesaj attığım için görmemişim. Kusura bakmayın. Keşke Hepsiburada KDV indirimi varken alsaydınız. :D Hem o zamanlar Dolar da 3.56 seviyelerindeydi.

Konuya sonradan mesaj attığım için görmemişim. Kusura bakmayın. Keşke Hepsiburada KDV indirimi varken alsaydınız. :D Hem o zamanlar Dolar da 3.56 seviyelerindeydi.
Şu anda ihtiyacım oldu, PC'm vardı. Elimdeki Ideapad 500'ü sattım, o yüzden yeni bir şey almam gerekiyor.

@AeTh9sha bu arada Monster'ın kasa kalitesi beni korkutuyor. Bu donanım işinin sonu yok. Şu anda Dell ve Monster arasında sürekli gidip geliyorum.

Bu inceleme videosuna bakabilirsiniz. Monster'ın pişman edeceğini düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı