4000 TL ekran kartı önerisi

Kaystross

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorum piyasa vahim ama ben grafik tasarımcısıyım artık ekran kartımın da miladı doldu bu bütçeye alınabilecek en iyi ekran kartını önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el mi sıfır mı?
Sıfır alacaksanız maalesef ya GTX 1050 Ti alacaksınız. Ki hiç önermem. GTX 1650 4600 TL. 600 TL arttıramaz mısınız bütçe?

Biraz bekle. Biraz bütçe arttır.
RTX 3050 veya RX 6500XT al.
(RTX 3050 iyidir grafik tasarım için)
(İkisi de ilk çıktığında ortalama 6k olacak.)

Bu bütçeye alabileceğin kartların işini görebileceğini çok sanmıyorum. Yurt dışından alabilirsin, satıcıları Amazon. Sıkıntı çıkmaz. 3500 lira civarlarına geliyor her şey dahil. Ulaşmaları da 1 haftadan kısa sürüyor.

Güvenilir 2. el iyi bir kart almazsanız eğer, bu fiyatlarda alınabilecek güzel bir sıfır kart maalesef yok. 5-6 sene önceki kartlara 4 bin verilmez. Ha verilmez dedikçe fiyatlarıda artacak tabii ki o ayrı mevzu.
Bu bütçeye alabileceğin kartların işini görebileceğini çok sanmıyorum. Yurt dışından alabilirsin, satıcıları Amazon. Sıkıntı çıkmaz.
Böyle bir durumda, ilanda yazan para dışında bir ücret ödüyor muyuz hocam ekstra gümrükte filan? Yoksa bu ilanda ne yazıyorsa, o mudur ücret?

Güvenilir 2. el iyi bir kart almazsanız eğer, bu fiyatlarda alınabilecek güzel bir sıfır kart maalesef yok. 5-6 sene önceki kartlara 4 bin verilmez. Ha verilmez dedikçe fiyatlarıda artacak tabii ki o ayrı mevzu.

Böyle bir durumda, ilanda yazan para dışında bir ücret ödüyor muyuz hocam ekstra gümrükte filan? Yoksa bu ilanda ne yazıyorsa, o mudur ücret
Daha doğrusu gümrük değil de kargo ucreti fazla olur.

Böyle bir durumda, ilanda yazan para dışında bir ücret ödüyor muyuz hocam ekstra gümrükte filan? Yoksa bu ilanda ne yazıyorsa, o mudur ücret?
Fiyatı 28.000 yen, sipariş kısmına geldiğinizde gümrük ve kargo ücretiyle beraber gözükür. Gümrükte sorun çıkmaz satıcı Amazon ise. Kartı alırken aynı zamanda gümrük masraflarını da ödüyorsunuz

Fiyatı 28.000 yen, sipariş kısmına geldiğinizde gümrük ve kargo ücretiyle beraber gözükür. Gümrükte sorun çıkmaz satıcı Amazon isekran kartı alırken aynı zamanda gümrük masraflarını da ödüyorsunuz.

E hem stoklar var hem buradaki fiyatlara göre kat kat ucuz iyiymiş.

Fiyatı 28.000 yen, sipariş kısmına geldiğinizde gümrük ve kargo ücretiyle beraber gözükür. Gümrükte sorun çıkmaz satıcı Amazon ise. Kartı alırken aynı zamanda gümrük masraflarını da ödüyorsunuz
Anladım hocam, sağolun. Fiyat farkı baya var mı, normal Amazon ile arasında. Önerir misiniz? Birde normal Amazon hesabım var, ordan, bunu satın alabiliyor muyuz? Amazon.jp linkindeki ürünü.

Geri
Yukarı