4000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
4000 tl

hedefpilotaj

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim: Ryzen 5 1600 AF, Gigabyte B450M-H anakart, 16 GB 3200 MHz RAM. Bir de RX 570 8 GB model ekran kartım vardı ancak arızalandı. Yeni bir ekran kartı alacağım ve bu sisteme en iyi gidecek fiyat performans ekran kartı nedir? Bütçem: 4000 TL civarı.

Arkadaşlar sistemim: Ryzen 5 1600 AF, Gigabyte B450M-H anakart, 16 GB 3200 MHz RAM. Bir de RX 570 8 GB model ekran kartım vardı ancak arızalandı. Yeni bir ekran kartı alacağım ve bu sisteme en iyi gidecek fiyat performans ekran kartı nedir? Bütçem: 4000 TL civarı.

RX 6500 XT.

-------------------
------------------
Bütçe artarsa ARC750 veya 1660 Super alınabilir ama artmazsa 4000TL civarı tek sıfır kart RX 6500XT.

-------------------
------------------
Bütçe artarsa ARC750 veya 1660 Super alınabilir ama artmazsa 4000TL civarı tek sıfır kart RX 6500XT.
Hocam 1660 almayı düşünüyorum teknobiyotikten 6500 xt mi daha iyi olur 1660 mı?

Hocam 1660 almayı düşünüyorum Teknobiyotik'ten 6500 XT mi daha iyi olur 1660 mı?
1660 daha çok FPS verir hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ama bütçeyi biraz aşıyor

1660 daha çok FPS verir hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ama bütçeyi biraz aşıyor
Hocam bütçede biraz esneyebilirim sıkıntı yok.

1660 Super alınır bu ikilemde. Bu arada bu 3'lü arasında Arc 750 çok rahat şekilde uzun yıllar götürür RTX 3060 seviyesinde bir kart. Ben onu tercih ederdim.
Hocam intelin ilk defa ekran kartını gördüm 750 alsam sıkıntı çekmez miyim driver bulmada sistemle uyumlulukta vs?

Hocam bütçede biraz esneyebilirim sıkıntı yok.

Hocam Intel'in ilk defa ekran kartını gördüm 750 alsam sıkıntı çekmez miyim driver bulmada sistemle uyumlulukta vs?

Yaşamazsınız hocam ilk çıkışında sıkıntılı idi driverları fakat şu an toparladındı. Ben kendimde bu kartı aldım.

Yaşamazsınız hocam ilk çıkışında sıkıntılı idi driverları fakat şu an toparladındı. Ben kendimde bu kartı aldım.
Hocam işlemcimle darboğaz gibi bir uyumsuzluk olur mu bu kartla?

Geri
Yukarı