4000 TL ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
4000 TL

Silea

Hectopat
Yer
İstanbul,Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bugün Amazon Türkiye'de bir fırsat gördüm ve çok hoşuma gitti. GTX 1660 OC 6 GB kartın 4000 TL olduğunu ve 6 taksitle her ay 662 TL gibi bir ücretle ödeyebileceğimi gösteriyordu kredi kartı ile. Fakat 2 stok kaldığından itibaren bir dakika sonra sayfayı yenilediğimde ekran kartı yutulmuş gibiydi. Kalmamıştı ve 15 Temmuz'da stokların yenileneceğini söylüyordu. Sorularıma gelecek olursak

1 - Bu fiyata alabileceğim en iyi ekran kartı bu mudur? Değilse tavsiyelerinizi bekliyorum.
2 - 15 Temmuz'da stoğa geleceğini söylüyordu fakat yarın ürünü alırsam ne zaman elime geçecek? Ve şu an ürünü aldığımda fiyat değiştiğinde ben değiştiği fiyatı mı ödeyeceğim? Yoksa satın aldığım fiyatı mı ödeyeceğim?
3 - Veyahut ürün 15 Temmuz'da olacak mı? Yani kısacası alabilecek miyim?
Ürün linki;https://www.amazon.com.tr/dp/B07PDT..._0V4J5CJSN1KFAA1KQY90?tag=technopattr-21&th=1

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde söylenilenden daha erken yolluyorlar ama istisnalar olabiliyor, aldığınız fiyatı ödersiniz sonradan ücret binmez hatta gümrük vergisi düşerse geri ödeme alırsınız, üstteki arkadaşın dediği olay imkansız 4000TL'ye 3060 alamazsınız. 4500TL'ye sarı siteden 2060 alma ihtimaliniz var ben geçen gün 4500'den satmıştım yurt dışı sıfır ürünü.

Geri
Yukarı