4000 TL F/P monitör önerisi

Bütçe
3500-4000

Zankishu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 4000 TL'ye kadar monitör arıyorum.

Diğer konularda gördüğüm kadarıyla bu üç monitör önerilenler arasında, normalde bunlar arasında kararsız kalmıştım ama yine de önerilerinizi almak istedim.

Ek olarak Lenovo Legion R25i-30'u da önerilenler arasında gördüm ama o fiyata çıkabilir miyim bilemedim bu yüzden 4000 TL civarındaki monitörleri önerirseniz sevinirim.

Geçmiş konularda @Saint Lucianın VP'nin VY'ye göre hoparlör ve ağırlık yüzünden tercih olarak daha ağır bastığını söylediği için listeye VP'yi koymuştum.

Ayrıca DP portu bile yok. Gidip gördüm bu monitörü mağazada. Cidden vasat.
VP ise F/P ürün. IGZO panele sahip.

Şöyle seçim yap. Eğer pivot lazımsa LG, değilse Asus VP. LG'nin bu modeli de fena değil. Yeşiller biraz sarıya kaçık diyordu alanlardan bazıları ama iyidir. Renkler kişiye göre farklı gelebilir.

Şöyle seçim yap. Eğer pivot lazımsa LG, değilse Asus VP. LG'nin bu modeli de fena değil. Yeşiller biraz sarıya kaçık diyordu alanlardan bazıları ama iyidir. Renkler kişiye göre farklı gelebilir.

Hocamın cevabına güvenerek Asus almaya karar verdim, yanıtlar için teşekkürler.

Hocam siparişi vermeden önce konulara son bir kez daha baktım, aklıma bir monitör daha takıldı. Son cevabınıza göre ikisinden birini alacağım.
Hem indirimde olduğunu hem de VP ile beraber sıkça önerildiğini gördüğüm MSI G2412F'i mi yoksa VP'yi mi tercih ederdiniz?

Linklerini de bırakıyorum.

Son düzenleme:
Hocamın cevabına güvenerek ASUS almaya karar verdim, yanıtlar için teşekkürler.

Hocam siparişi vermeden önce konulara son bir kez daha baktım, aklıma bir monitör daha takıldı. Son cevabınıza göre ikisinden birini alacağım.
Hem indirimde olduğunu hem de VP ile beraber sıkça önerildiğini gördüğüm MSI G2412F'i mi yoksa VP'yi mi tercih ederdiniz?

Linklerini de bırakıyorum.

Hocam G2412 daha üstün bir monitör.
Fakat bir sıkıntısı var.
Forumda biri vasıtasıyla buna denk geldim ve haklılar.
Kronik sorun gibi gözüküyor ve çok sık denk geliyor.

Panelin altında cof arızası nüks ediyor. Bunu araştırırsan göreceksindir.
Bu biraz şans işi. Şans veririm diyorsan alabilirsin.

Hocam G2412 daha üstün bir monitör.
Fakat bir sıkıntısı var.
Forumda biri vasıtasıyla buna denk geldim ve haklılar.
Kronik sorun gibi gözüküyor ve çok sık denk geliyor.

Panelin altında cof arızası nüks ediyor. Bunu araştırırsan göreceksindir.
Bu biraz şans işi. Şans veririm diyorsan alabilirsin.

Teşekkürler, konulara ve gelen yorumlara elimden geldiği kadar baktım. İşimi şansa bırakmamak adına Asus almaya karar verdim, yardımınız için teşekkürler.

Meraklıları için monitörün siparişini 27.04.2024 tarihinde verdim, 29.04.2024 tarihinde kargoya verildi ve 30.04.2024 tarihinde elime ulaştı. Ölü piksel ve ghosting yok, her monitörde olduğu kadarıyla hafif bir ışık sızması var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı