4000 TL F/P telefon önerisi

Mahmut Göktürk

Hectopat
Yer
Talas Kayseri
Daha fazla  
Annem telefon almayı düşünüyordu. BİM aktüelden Casper VIA F30 4GB/128GB olan modelini görmüş ve almak istedi. Fakat araştırdığımda Casper telefonlar hakkında olumsuz birçok yorum gördüm. Bu fiyat aralığında uygun bir telefon mudur?
Önerebileceğiniz farklı bir marka model var mıdır?

Eğer üstüne 1.500 TL gibi bir meblağ koyma şansın varsa Note 9 Pro önerebilirim.

Dediginiz cihaz alınmaz. Az daha ekleyip Vivo Y22s, ekleyemezsen Omix X400 falan bak ama ikinci ele acıksan Galaxy S9, Galaxy S10 ve Mi 9T bak.
İkinci elde güven problemi yaşarım hocam o yüzden sıfır cihaz almak istiyorum. Şu an 1500 TL daha koysak daha iyi mi olur yoksa omix x400 işimizi görür mü düşüncesindeyim.

İkinci elde güven problemi yaşarım hocam o yüzden sıfır cihaz almak istiyorum. Şu an 1500 TL daha koysak daha iyi mi olur yoksa omix x400 işimizi görür mü düşüncesindeyim.
1.5K daha koyarsan Note 9 Pro iş görecek ki zaten. Omix X400'de iş görür. İkinci elde param güvende ile alabilirsin aslında.

İkinci elde güven problemi yaşarım hocam o yüzden sıfır cihaz almak istiyorum. Şu an 1500 TL daha koysak daha iyi mi olur yoksa Omix X400 işimizi görür mü düşüncesindeyim.

Eğer 1.5 koyma şansınız varsa hiç gözünüzü kırpmayın derim ikinci eller nadirde olsa büyük sorunlar doğurabiliyor.

Annem telefon almayı düşünüyordu. BİM aktüelden Casper VIA F30 4GB/128GB olan modelini görmüş ve almak istedi. Fakat araştırdığımda Casper telefonlar hakkında olumsuz birçok yorum gördüm. Bu fiyat aralığında uygun bir telefon mudur?
Önerebileceğiniz farklı bir marka model var mıdır?

GM 22.

Geri
Yukarı