4000 TL Full HD monitör tavsiyesi

Bütçe
4000

Kissofdevil

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus Prime A320m-K
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600
Ekran Kartı: Asus Rog Strix RX6650XT 8Gb
Ram: Xpg Spectrix D41 2x8Gb 3200mhz
Güç kaynağı: Corsair CV650
Ssd: Xpg Legend 710 512Gb M2
240gb Sandisk + 256Gb Hi-Level SATA Ssd
Arkadaşlar bütçem 4000 TL civarı. Bu bütçeye uygun 144-165 Hz Full HD monitör arıyorum. Bilginiz dahilinde tavsiyelerinizden faydalanarak bütçem dahilinde alabileceğim en iyi monitörü almak istiyorum. Paneli önemli değil.

24 inç yeterli benim için. Attığınız güzel gözüküyor.
Bu ürün için düşünceniz nedir?

Benim attığım monitorle neredeyse aynı fakat benim attığım 270 Hz o daha iyi olacaktır.
Fakat yine de şans verilebilir bir monitor.

24 inç yeterli benim için. Attığınız güzel gözüküyor.
Bu ürün için düşünceniz nedir?

Hocam benim arkadaşım AOC marka monitor aldı forumlarda hep çok iyi kaliteli falan diyorlardı.
Fakat aldı ghosting sorunu ve ölü piksel çıktı o yüzden benim attığım çok daha sağlıklı olacaktır.

Ne kadar bir boyutta istediğini bilmiyorum o yüzden 24 inç önereceğim.
24 inç senin için gayet yeterli olacaktır gerek oyun gerek ödev iş için.
Ve yüksek yenileme hızlı bir monitor alırsan daha iyi olacaktır o yüzden sana 24 inç 270 Hz 5 ms.
Samsung monitor atayım buyur hiçbir sorunu yok Samsung Essential LS24C312EAUXUF 24" 5ms Full HD FreeSync IPS Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Hocam benim arkadaşım AOC marka monitor aldı forumlarda hep çok iyi kaliteli falan diyorlardı.
Fakat aldı ghosting sorunu ve ölü piksel çıktı o yüzden benim attığım çok daha sağlıklı olacaktır.
5 MS monitör almak ne kadar mantıklı?

5 ms monitor gayet mantıklı bende kullanıyorum arkadaşın aklını çelmeyin lütfen.
Aklını çelmeyin nasıl bir argüman? Sizin dediğinizi mi almak zorunda? Aklını çelmeyin yazmış bir de ÖLSADŞÖLASDÖL. 5 ms monitörle ranked girsin görür 1 ms'e göre nasıl fark ediyor. Bir de mantıklı demişsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı