4000 TL Gaming Laptop Tavsiyesi

Ecobro

Hectopat
Maximum bütçem 4000 TL, fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim :)

Öncelikle casper excalibur g500 dikkatimi çekti 4bin TL ancak casper hakkında geçmişte yapılan yorumlar beni tedirgin ediyor ancak donanım ve tasarım olarak ilgimi çekti. Bunun yanında uzun süreli stabil performans verecek mi bu muamma.

HP pavilion gaming 15-bc017nt dikkatimi çekti ancak ısınma ve tozlanma sorunu kafamı karıştırıyor.

HP PAVILION GAMING 15-BC017NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TBHDD-15.6-GTX960M-W10

Asus X550VX ASUS X550VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB RAM-1TB HDD-GTX950M 4GB-15.6"W10 NOTEBOOK modeli ilgimi çekti ancak klavyesinin kırmızı ışıksız oluşu ve SSD olmayışı biraz üzdü.

Son olarak insanlar monster öneriyor ancak monsterda bir şey seçerken hep diğerinden feragat etmek zorunda kalıyorum, mesela SSD seçeceksem HDD olmuyor ya da tam tersi, ekleme yapınca da fiyat uçuyor. Sonradan masraf yapmak gerekiyor gibi ve benim pek böyle bir imkanım yok. Bir de ölü piksel olayından bahsediliyor monsterda.

8 yıllık Packard Bell kullanıcısıyım, az çok tahmin edersiniz, emektar can çekişiyor :) çileli geçen onca yılın ardından sağlam bir Gaming Laptop almak istiyorum, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim belki başka arkadaşlarında işini görür.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI GL62M 7RD-609XTR Intel Core i5 7300HQ 2.5GHz / 3.5GHz Fiyatı

Şunu al geç. SSD takarsın bir tane canavar gibi olur. Hepsiburada KDV indirimi var şu an, akşam bitiyor.
3.229,15 TL'den kaçırılmayacak bir fırsat bence. Hele ki dolar düşünülürse.

Edit: Beğendiğiniz laptopların birinde 960m birinde 950m var ikisi de 1-2 yıla çöp olacak kartlar. Ben de 960m kullanıyorum ama 1050 ile arada %20 performans farkı var. 1050 daha iyi kısaca.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı