4000-4500 TL Gaming Laptop Tavsiyesi

Jusssiveee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ;
4000-4500 TL arası bir gaming laptop almayı düşünüyorum. Aklımdaki modeller ;
Aklımda bu 2 laptop var. Hangisini tercih etmeliyim?
Bu fiyata önerebileceğiniz gaming laptopları bekliyorum. Son olarak başka markalarda önerebilirsiniz ve Monster da bu fiyata alınabilecek daha iyi bir laptop varsa söylemenizi rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Baltaş'ında söylediği gibi. Oyuncu için en ideal boyut 15.6". Ayrıca Abra A5 v8.1.1'de GTX 965M 4GB ekran kartı mevcut. 16GB DDR4L 2133MHz Ram, 240GB M.2 SSD, 1 TB 7200RPM HDD, Windows 10 Home 64 Bit var. IPS Ekranda cabası. Tavsiye ederim.

@Ali Murat Ercan Zaten eğer A7 alırsam aynı model ram takıcağım ram sıkıntı değil. Aynı şekilde SSD ve harddiskte sıkıntı değil. Benim kararsız kaldığım nokta A7'nin 17.3'' olması , A5'in ise Gtx965 ve IPS ekran olması ama A5'in 15.6'' olması beni şüpheye düşürüyor. Oyunlar ve benzeri şeylerde ekran küçüklüğünün farkını çok hissedermiyim. Çünkü bundan önce 21.5'' bir masaüstü bilgisayar kullanıyordum. Eğer ekran farkı olmasa tereddütsüz A5 seçimini yapıcam ama dediğim gibi çok kararsızım. Bu arada bilgisayarı sürekli bir yerlere taşımıycam. Genellikle odamda masanın üstünde olacak.

Son düzenleme:
@Lactuca Malesef masaüstü bilgisayar almayacağım. Laptop almayı düşünüyorum.

Açıkça söylemek gerekirse bende 17.3" seviyorum. Fakat TN Panel ve GTX 960M yerine IPS Panel ve GTX 965M olması 15.6" i öne çıkarıyor. Emin ol küçüklüğü o kadar çok hissetmezsin. IPS Panel'in tadı çok güzeldir. ;)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı