4000 TL GTX 1650 sisteme monitör önerisi

Gustav7

Zeptopat
Daha fazla  
İşlemci: Intel Core i5-10400F
Anakart: Intel proh510M-B
Ekran kartı: GTX 1650.

Uygun ve kaliteli ekran önerebilir misiniz?
4 bin lira civarı.

G3 mü önerdiniz gerçekten? :D AOC'dan daha pahalı olmasına rağmen attığım AOC'la yarışamaz bile.

Fiyat olarak bunlar çıktı karşıma AOC veya sizin paylaşımınızı görmedim. Size bir şey dediğim yok. Önerim konu sahibine. Karar verecek odur. Saygılar.

Fiyat olarak bunlar çıktı karşıma AOC veya sizin paylaşımınızı görmedim. Size bir şey dediğim yok. Önerim konu sahibine. Karar verecek odur. Saygılar.
Daha iyi daha ucuza varken neden gidip VA Panel ghostingden çok bişey olmayan monitör alsın? Direkt fiyata göre filtreleyip arkadaşta bulabilir diye düşünüyorum çok zor birşey değil...

Daha iyi daha ucuza varken neden gidip VA panel ghostingden çok bir şey olmayan monitör alsın? Direkt fiyata göre filtreleyip arkadaşta bulabilir diye düşünüyorum çok zor bir şey değil...

Bak arkadaşım senin canın sıkıldı herhalde, herkes istediğini paylaşıyor. Bana göre G3'ün T3 paneli rekabetçi oyunlar için daha uygun geliyor kendimde kullandım. Memnun kaldım. AOC özellikleri de iyi eğer grafik tasarımı gibi renk doğruluğu yüksek önem taşıyan işlerle uğraşıyorsan veya geniş bir renk gamı ve iyi görüş açıları arıyorsanız, IPS paneli olan AOC tercih edilmelidir. Bana göre herkesin paylaşımına saygılı olunması gerekiyor. Burada karar verecek olan konu sahibi. Öneri istemiş, kullandığım için önerdim. Gerisi ona kalmış.

Bak arkadaşım senin canın sıkıldı herhalde, herkes istediğini paylaşıyor. Bana göre G3'ün T3 paneli rekabetçi oyunlar için daha uygun geliyor kendimde kullandım. Memnun kaldım. AOC özellikleri de iyi eğer grafik tasarımı gibi renk doğruluğu yüksek önem taşıyan işlerle uğraşıyorsan veya geniş bir renk gamı ve iyi görüş açıları arıyorsanız, IPS paneli olan AOC tercih edilmelidir. Bana göre herkesin paylaşımına saygılı olunması gerekiyor. Burada karar verecek olan konu sahibi. Öneri istemiş, kullandığım için önerdim. Gerisi ona kalmış.
Hocam canım falan sıkkın değil de daha iyisi varken neden daha kötüsüne şükür edelim onu anlamadım. Ben illa da benim attığımı alsın diye bir şey de demedim arkadaş bir şey de yazmadı. AOC genel olarak daha iyi zaten bundan bahsettim. Fiyata göre filtreleyip direkt önermişsiniz gibi bir anlam çıkıyor dediklerinizden. O yüzden böyle konuşmuş olabilirim. Ofansif olarak algıladıysanız yanlış anlaşılmış o zaman.

Geri
Yukarı