4000 TL Hi-Fi oyuncu kulaklığı önerisi

Quadcast'ın yazılımı yok mu hocam? Orda belki vardır bir şeyler.
maalesef Quadcast S modelinde varmış sadece.

Tekrar seçin o zaman.

İndirip mikrofonu seçin ve gürültü engelleme açın daha dip ses gider.

RTX ekran kartı alamadım daha.
Tekrar seçiyorum ama yine aynı hatayi veriyor anlamadım. Seçim ekraninda yüklendi olarak gösteriyor.

Maalesef QuadCast s modelinde varmış sadece.

RTX ekran kartı alamadım daha.
Tekrar seçiyorum ama yine aynı hatayi veriyor anlamadım. Seçim ekraninda yüklendi olarak gösteriyor.

Aşağıda GTX GPU'lar için RTX vaoice var onu kullanın.

Aşağıda GTX GPU'lar için RTX vaoice var onu kullanın.

Çok teşekkür ederim hocam, ben sadece RTX için bu özellik var sanıyordum.

İncelemesini yaptım. Eğer konfor yönünde problem değil derseniz alın ama alacaksanız eğer aşağıda attığım linkten ped almanızı öneririm. Ben protein skin alacağım bundan önceki ürünümdeki rahatlık sebebi ile.

BM300 alırsanız Phantom Power vs de ihtiyaç olacak. Tak çalıştır iyi ses kaliteli uğraşmayayım derseniz eğer 2.el K669B mikrofonunu veya Behringer C1-u modellerini tercih edebilirsiniz. Ki Phantom Powerli BM800 için biraz uğraşmıştık ses kalitesini güzel bir şekilde elde edelim diye.

Şimdi incelemede birazcık fazla gömüşüm ürünü fark etmeden ama konforuna aşıyor olsam bile kulaklarımda şu anda ağrı yapmakta.

Ses profili olark stok hali oyunlar için iyi olmasına rağmen tizlerin birazcık kırpılması gerekiyor çünkü biraz fazla ön plana çıkıyor basslar da yani pek hissettirmiyor. Ben basslar vururken seslerinde net bir şekilde gelmesini sevdiğimden konudaki en aşağıdaki EQ ayarı ile kullanıyorum.

Stok hali oyunlarda gayet iyi ses kastırıyor ancak ileride bir ses kartı almanızı tavsiye ederim.

HD681 daha iyi bir model.

BH770 güzel ürün ancak tizleri biraz fazla ön planda olduğu söyleniyor eğer kırpılırsa daha iyi olabilir.

Tamamen tercih meselesi diyelim ama HD681 gerçekten de yapı kalitesi olarak pek iyi değil.

Ben şu anda konforu açısından oldukça memnunum oldukça iyi bir ses kalitesi var, oldukça detaylı, oldukça iyi bir sahnelemeye sahip oldukça da iyi bir şekilde sesten mesafeyi ölçebiliyorsunuz.

Ancak bir amfi veya ses kartı almakta fayda var. Evde Pioneer'in 1985'te çıkardığı A-66X amfisini buldum eğer hala çalışır durumdaysa (18 senedir kullanılmamış) ürünü onunla kombinleyeceğim ve minik bir farklarını anlattığım konusunu açacağım.

Hocam bu attığınız linkteki padlere bakıyorumda, yeni üyelik oluşturduğunuzda 100TL gibi bir indirim oluyor bilginiz olsun.

İçi bez olan kulaklıktan(ortadaki) alayım diyorum ama diğerlerine oranla daha yumuşak yapısı vardır sanırım değil mi?
ilk sıradakindede daha farklı bir malzeme var

Son düzenleme:
Hocam bu attığınız linkteki padlere bakıyorumda, yeni üyelik oluşturduğunuzda 100TL gibi bir indirim oluyor bilginiz olsun.

İçi bez olan kulaklıktan(ortadaki) alayım diyorum ama diğerlerine oranla daha yumuşak yapısı vardır sanırım değil mi?
İlk sıradakindede daha farklı bir malzeme var.

Geçen açtım ve maalesef ki siparişim iptal edildi ve param geri yatırıldı.

Tabii ki de stok olandan çok daha iyi bir ped olacaktır ancak bir kere o memory/protein skin diğer adıyla ortopedik pedi deneyince bir daha diğerlerini istemedim. Diğer kulaklığı taktım şu anda her ne kadar pedleri şu anda kötü durumda olsa da o kadar rahat ki anlatamam.

Çok teşekkür ederim hocam, ben sadece RTX için bu özellik var sanıyordum.

ilk sıradakindede daha farklı bir malzeme var

Velour pad alırsanız terletmez. Pleather (protein leather) alırsanız terletebilir fakat bası ve izolasyonu bir tık daha güçlü olur velourlara göre.

Geçen açtım ve maalesef ki siparişim iptal edildi ve param geri yatırıldı.

Neden böyle birşey yaptılar, şimdi sipariş verdim için kadife olandan.

Tabii ki de stok olandan çok daha iyi bir ped olacaktır ancak bir kere o memory/protein skin diğer adıyla ortopedik pedi deneyince bir daha diğerlerini istemedim. Diğer kulaklığı taktım şu anda her ne kadar pedleri şu anda kötü durumda olsa da o kadar rahat ki anlatamam.

Vermiş olduğunuz linktekiler bu dediğiniz gibi mi peki?

Neden böyle bir şey yaptılar, şimdi sipariş verdim için kadife olandan.

Daha önce de hesap açtığımdan kaynaklı iptal etti.

Neden böyle bir şey yaptılar, şimdi sipariş verdim için kadife olandan.

Vermiş olduğunuz linktekiler bu dediğiniz gibi mi peki?

Hayır sadece protein skin yazan olan o şekilde ama diğerleri de oldukça yumuşak. Aldığınız videosunda var bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı