4000 TL ikinci el laptop önerisi

Valla çok hoşuma gitti. Zamanını ayırıp araştırdığın için gerçekten Allah razı olsun.

Hayırlı olsun.
Hocam arkadaş haklı günümüzde artık ssd olmadan bilgisayar kullanmak bence mantıksız olur. 120 veya zorlayabilirseniz 240'lık bir ssd alıp bir bilgisayarcıya taktırmanızdır. Aparatı alıp kendiniz de yapabilirsiniz Uğur Kaplan youtube videosunda gösteriyordu.

Vallahi çok hoşuma gitti. Zamanını ayırıp araştırdığın için gerçekten Allah razı olsun.
Rica ederim hocam ne demek yardımcı olmak vazifemiz. :) İkinci el piyasasın da dikkatli olmak lazım yine de. Elden alamayacaksanız satıcıya söyleyin GET açsın. Açmazsa almayın. Ben genellikle direkt 4000 TL'ye aramak yerine mesela 3400-4100 arası bir fiyat bandı koyup öyle arıyorum. Daha net sonuçlar çıkıyor. SSD için bir konu açarsınız yine orada öneririz bir SSD. :)

Çöpmü? I zaman buz en az 12bin liradan alalım bilgisayarı . Boş boş yorum yapma lütfen.
evet çöp bilip bilmeden konuşma youtubede 60 fps video izletmeyen bilgisayarlardan bahsediyorsunuz.
Çöpmü? I zaman buz en az 12bin liradan alalım bilgisayarı . Boş boş yorum yapma lütfen.
Casper Nirvana C350.5000-4C00E Intel Pentium N5005 4 GB RAM 120 GB SSD Gri Notebook Bilgisayar Fiyatı ve Özellikleri şunu alın azıcık bilgilenin foruma sonra yazarsınız. 3600 liraya çok iyi ya çünkü rtx 3090 var nasıl olsa (!)

Sen sadece belli bir bilgisayar grubundan bahsediyosun youtubedaki boş videolara bakıp yorum yapıyosun. Mesela senin dediğin laptop yani reklamlarda insanlara kazık atmak için yapılan laptoplardan bahsediyosun intel i3 4gb ram gibi birazcık daha geniş düşünürsen daha iyi olur.

Sen sadece belli bir bilgisayar grubundan bahsediyosun youtubedaki boş videolara bakıp yorum yapıyosun. Mesela senin dediğin laptop yani reklamlarda insanlara kazık atmak için yapılan laptoplardan bahsediyosun intel i3 4gb ram gibi birazcık daha geniş düşünürsen daha iyi olur.
i3 5. nesil mobil işlemciler de core 2 quad q8400 işlemciye denk performansta :)
Tamda ondan bahsediyosun bide çocuk adam yazmış.😂 Tabi cahilliğin bedeli bu.
Dostum bahsettiğin 4k lık laptoplar google'da dolaşmak için üretilmişler , çoğu zoomda ekran paylaşırken bile kasıyor. 600 liraya toplanılan masaüstü sistemler daha iyi oyun performansı veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı