4000 TL ikinci el sistem alınır mı?

SSD değişmeli. Bir süre sonra "hi-level SSD sağlığı düştü" gibi konu açmanızı istemem

Kasa + PSU olarak kesinlikle kaliteli bir marka almalısınız. Rampage kasa ve psu konusunda rezalet. Corsair, FSP, Highpower, Aerocool gibi markalara yönelmenizi öneririm.

5500XT yerine başka bir kart takılabilir. 5000 serisi hakkında sorunlu olduğuna dair çok fazla şikayet görmüştüm.

4 GB RAM günümüz için çok yetersiz. Eğer imkanınız varsa en az 8 GB RAM alın.

HDD'ler artık pek iş görüyor diyemem. Onun yerine işinizi görecek kapasitede bir SSD almanızı öneririm.
SSD ve Kasa acil değişmeli. RAM'i de HP değil başka bir markadan alsanız daha iyi olacaktır. 1TB HDD ve 4GB RAM ama nasıl bir şey?
Önerileriniz için sağolun hepsini değerlendireceğim. Bir iki arkadaşım var onlara da danışıp güzel bi pc dizeceğim tekrardan sağolun

psu hariç herşey ikinci el alınır, takılma onlara ama test etmeden de alma. Bu mesajı yazdığım pc yi 2 sene önce 4000 e almıştım sonrasında da 2000 masraf ettim canavar gibi hala ve en az beni 4 sene daha götürür. Satıcı düzgünse sorun olmaz orda da biraz sana kalıyor, test et, iyice test et, satıcıya da bak düzgünse ver parayı al.

SSD konusunda da hi level de işini görür samsung da, arada uçurumlar yok zaten fantezi bi makina toplamıyorsun zaten. Nand bellekleri de zaten hi level satın alıyor kendisi üretmiyor o anlamda sorun yaşaman yıldırım başına düşme ihtimali kadar. mümkünse ssd yi 480gb al, çok hızlı doluyor allahsızlar. Rampage e de pek güvenme, güç kaynağını düzgün bi markadan al. Nvidia yı da tavsiye ederim.

psu hariç herşey ikinci el alınır, takılma onlara ama test etmeden de alma. Bu mesajı yazdığım pc yi 2 sene önce 4000 e almıştım sonrasında da 2000 masraf ettim canavar gibi hala ve en az beni 4 sene daha götürür. Satıcı düzgünse sorun olmaz orda da biraz sana kalıyor, test et, iyice test et, satıcıya da bak düzgünse ver parayı al.

SSD konusunda da hi level de işini görür samsung da, arada uçurumlar yok zaten fantezi bi makina toplamıyorsun zaten. Nand bellekleri de zaten hi level satın alıyor kendisi üretmiyor o anlamda sorun yaşaman yıldırım başına düşme ihtimali kadar. mümkünse ssd yi 480gb al, çok hızlı doluyor allahsızlar. Rampage e de pek güvenme, güç kaynağını düzgün bi markadan al. Nvidia yı da tavsiye ederim.
Sağol değerlendireceğim

3000TL ye arkadaşımla DC den konuşup gta5 oynayabilecek pc alabilir miyim ki?

Darboğaz yapar. OC yapmanız gerekir. O anakart ile de yapamazsınız. Ayrıca FSP vento'yu anlamadım Asus Vento olması gerekmiyor mu? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı