4000 TL ikinci el telefon önerisi

Hangi telefonu tercih etmeliyim?

• Huawei P30

Oy: 0 0,0%
  • Samsung Galaxy S9

• Xiaomi Mi 8

• Huawei P20 Pro

• Hiçbiri....

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .
Bütçe
4000
Hocam benim tercihim bütçeyi biraz daha arttırıp ikinci el iPhone 8 almak olurdu. Benim için sosyal medya kalitesi, sadelik ve kullanım rahatlığı önemli olduğu için IPhone'dan şaşmazdım ama bu fiyatta S9 ya da S10 alanada niye iPhone almadın? Demem.

iPhone 8 kasası 6S ile benzer olduğundan, hiç değişiklik hissetmeyeceğim gibi geliyor. Sonuçta 6S performans konusunda kötü değil. Ayrıca YouTube'da 6S vs 8 pil testi diye arattığımda hep yakın zamanlarda bitiyor şarjları.

Hocam benim tercihim bütçeyi biraz daha arttırıp ikinci el iPhone 8 almak olurdu. Benim için sosyal medya kalitesi, sadelik ve kullanım rahatlığı önemli olduğu için IPhone'dan şaşmazdım ama bu fiyatta S9 ya da S10 alanada niye iPhone almadın? Demem.
Sizce performans farkını hissedermiyim 6s ten 8 e geçsem

Tavsiyeniz için teşekkür ederim biraz araştırdım, bütçe artırıp 8 almaya karar verdim.

Son düzenleme:
iPhone 8 kasası 6S ile benzer olduğundan, hiç değişiklik hissetmeyeceğim gibi geliyor. Sonuçta 6S performans konusunda kötü değil. Ayrıca YouTube'da 6S vs 8 pil testi diye arattığımda hep yakın zamanlarda bitiyor şarjları.

Sizce performans farkını hisseder miyim 6Sten 8'e geçsem.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim biraz araştırdım, bütçe artırıp 8 almaya karar verdim.

Hayırlı olsun. iPhone 8'in yanına Deji batarya almanı tavsiye ederim. iPhone 8 orijinal bataryası gündelik kullanımda mutlu etmeyeceği için Deji batarya takviyesi yapman batarya konusunda kafanın rahat olmasını sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı