4000 TL ile 6000 TL Arasında Laptop Önerisi

BamTeli

Megapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul Başakşehir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim 4.000 TL ile 6.000 TL arasında bir bilgisayar önerisine ihtiyacım var. Aradığım makinenin özellikleri şöyle: Şarjı fazla gitsin, mümkünse SSD ve HDD bulunsun, ikinci bir ekran kartı şart değil, ekran boyutu olarak ilk tercihim 14 inç, ince ve hafif bir şey arıyorum. Önerileriniz için şimdiden çok teşekkürler. Eğer çok iyi diyeceğiniz bir makine olursa da 6.000 liranın azıcık üstüne çıkabiliriz.

Merhaba arkadaşlar, benim 4.000 TL ile 6.000 TL arasında bir bilgisayar önerisine ihtiyacım var. Aradığım makinenin özellikleri şöyle: Şarjı fazla gitsin, mümkünse SSD ve HDD bulunsun, ikinci bir ekran kartı şart değil, ekran boyutu olarak ilk tercihim 14 inç, ince ve hafif bir şey arıyorum. Önerileriniz için şimdiden çok teşekkürler. Eğer çok iyi diyeceğiniz bir makine olursa da 6.000 liranın azıcık üstüne çıkabiliriz.

Eğer fazla taşıma yapmayacaksan masaüstü bilgisayar topla derim.
@KeremBulut kardeşim yanlış bir şey mi yaptım yaptığım her yoruma kızgın atıyorsun çekinme söylede ona göre çözüm bulalım.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Eğer fazla taşıma yapmayacaksan masaüstü bilgisayar topla derim.
@KeremBulut kardeşim yanlış bir şey mi yaptım yaptığım her yoruma kızgın atıyorsun çekinme söylede ona göre çözüm bulalım.
Makineyi ben almayacağım. Ayrıca şarjının uzun gitmesini ve hafif olmasını istemem sürekli taşımak istemesinden ötürü. 7.000 liraya da çıkabiliriz; ama önemli olan içine sinmesi.
Tekrar merhaba, şu iki laptop arasında kaldım. Bu laptop'lar aynı değil mi? Birkaç özelliği farklı ama bilemiyorum. Bu ürünlerden ilki 6649 lirayken ikinci ürün 7099 lira.
İlk ürün:
İkinci ürün:
Sizce bunlardan hangisini almalıyım? Eğer bu ürünleri alma diyorsanız da önerebileceğiniz başka bir ürün var mı arkadaşlar? Kusura bakmayın başlığın biraz dışına çıkmış oldum; ama dolar da durduğu yerde durmuyor ki. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı