4000 TL ile GTX 1050 Ti bilgisayar alınır mı?

Bütçe
5000
RAM'lerin MHz'si neler PSU'su ne SSD var mı kasa markası ne.
RAM'ler 1600 MHz . 120 GB SSD , 700 GB HDD ve kasa 4 fanlı markasını yazmamış. PSU da eğer düşükse yenisini almayı düşünüyorum.

Anladım. Satıcıya sorayım eğer İzoly'den felan almışsa almayayım yani öyle midir ?
Yalnızca kasası İzoly ise ve hava akışı fena değilse alınabilir. Dediğim gibi önemli olan içi. Fakat PC'yi temizlemek için kasanın vidalarını sökmeye kalkarsan, elinde kalabilir kasa. Yeni boş kasa almak zorunda kalırsın.

RAM'ler 1600 MHz. 120 GB SSD, 700 GB HDD ve kasa 4 fanlı markasını yazmamış. PSU da eğer düşükse yenisini almayı düşünüyorum.

SSD marka ve hızını bilmiyorum ama alınabilir duruyor malum bu fiyata şu sistem topluyorlar artık eline para geçtikçe sistem yükseltmesi yaparsın yeni nesil bir işlemci olsa çok iyi olurdu. Ve MHz'si yüksek RAM'ler.

Yalnızca kasası İzoly ise ve hava akışı fena değilse alınabilir. Dediğim gibi önemli olan içi. Fakat PC'yi temizlemek için kasanın vidalarını sökmeye kalkarsan, elinde kalabilir kasa. Yeni boş kasa almak zorunda kalırsın.
Satıcıya sordum tamamen İzoly'den aldığını söyledi. Almayacağım hepinizin yardımı için teşekkür ederim. :)

İzoly olunca ne oluyor söylerseniz sevinirim. :)
İzoly ya da turbox demek kalitesiz ürün demektir hiçbir bileşenin almayın bu 2 markanın özellikle PSU larını almayın.
Hocam İzoly Turbox Dragos felansa ne oluyor söylerseniz sevinirim bilmiyorum da.
Hocam o sistemi almayın tahminim kasanın içinde İzoly PSU var almayın. ve 700 GB HDD çöp oyunlar için en sağlıklısı SSD dir.

Hocam İzoly Turbox Dragos felansa ne oluyor söylerseniz sevinirim bilmiyorum da.
Siz ürünün kod, marka, model, tam olarak bileşenlerin isimleri fotoğrafı veya linkini atarsanız satılan yerden. Biz bakıp söyleriz hocam. İzoly, Turbox, Dragos gibi markalar kalitesiz bileşenleri süsleyip satıyorlar. Pek uzun ömürlü olmuyor. Elinizde kalır.
SSD, Kasa ve Güç kaynaklarını kalitesiz kullanıyorlar. Güç kaynağı sorunları sistemin komple yanması gibi olaylara sebep olabilir. SSD-HDD yani bilgisayarda ki Diskler ise kötü olursa kullanıma doğrudan etki ediyor. Yavaş çalışması diyebilirim. Geç açılması bilgisayarın. Kasaları hava almayan olabiliyor. Isınma sorunları yaşanabiliyor. Bu sebeplerden burada pek sevilmiyorlar. Bilmeyene kitle geç mantığı var o bilgisayar üzerinde. Tamir görmüş Anakart kullandıklarını da gördüm.

Geri
Yukarı