4000 TL Intel i5 6600 RX 470 Oyun Amaçlı Sistem Toplama

Bütçenizi 150 TL daha arttırırsanız bu sistemi öneririm. Ekran kartı olarak bunu ekleyince 4150 TL civarı yapıyor. Evga GTX1070 SuperClocked ACX 3.0+ 8GB GDDR5 256Bit (08G-P4-6173-KR)
4200.JPG

Onun yerine 240gb ssd 2tb hdd alın 500 gb'a ne depolayabileceksiniz? O kadar firmanın binlerce saat harcadığı bir parçayı elektrik kesintisinde bozulabilecek bir parça diyerek kestirip atmak... ssd çok mu farklı sanıyorsunuz.. ki parçaların elektirik kesintisinde bozulma ihtimali size yolda araba çarpma ihtimali kadar bir şey iken... Ayrıca arşivcilikten bihaber gözüküyorsunuz. Bahsettiğiniz düşünceler bir zamanlar benim de kafamadaydı ama zaman geçtikçe toy düşünceler olduğunu göreceğinize inanıyorum.

Son düzenleme:
Onun yerine 240gb ssd 2tb hdd alın 500 gb'a ne depolayabileceksiniz?
2 TB HDD'ye oyun kuracak kadar paran mı var ki kuracaksın? Bir elektrik kesintisinde bozulabilecek bir parça HDD. SSD kullanmış adam zaten HDD'ye ihtiyaç duymaz. Eğer harici olarak alırsın oynadığın oyunları SSD'ye kurarsın. Zaten bitirdiğin oyunları bir daha mı oynayacaksın? Tabi bu benim düşüncem. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı