4000 TL iPhone yurt dışı telefon tavsiyesi

mahber

Hectopat
Daha fazla  
IMEI süresi bitince kalan 4 ay internet acıp kullanacağım ve interneti kullanaciğim telefon beni en az 5 6 saat atmalı bunun içinde başka bir iPhone önerisi istiyorum yurt dışı olabilir dediğim gibi şarj onemli bütçe 4000TL.

iPhone 7, iPhone 7 Plus veya iPhone 8.

Bu 3 telefon pil sağlığı 100 ise eğer 5 6 saat internet paylasimi açık dayanabilir mi?

4K iPhone alınmaz artık hocam ne yurt dışı ne yurt içi. Ayrıca çok iPhone kullanmak istiyorsan TR'den al o bütçedeki cihazlar için yurt dışı zahmeti çektiğine değmez.

Doğru okuduğunuzu düşünemiyorum yurt dışı olacak kullanmiyacagim zateni sadece internet paylasimi acik olacak.

4K iPhone alınmaz artık hocam ne yurt dışı ne yurt içi. Ayrıca çok iPhone kullanmak istiyorsan TR'den al o bütçedeki cihazlar için yurt dışı zahmeti çektiğine değmez.

Doğru okuduğunuzu düşünemiyorum yurt dışı olacak kullanmiyacagim zateni sadece internet paylasimi acik olacak.

Bu 3 telefon pil sağlığı 100 ise eğer 5 6 saat internet paylasimi açık dayanabilir mi?

O cihazlar pek fazla dayanamaz bataryalari küçük ve ısınıyor. 7 plus veya 8 plus idare eder

Yeni konular

Geri
Yukarı