4000 TL IPS panel monitör önerisi

Bütçe
4000 TL

TolgaTKRR

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6600 8 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı
4000 TL bandında monitör alacağım arkadaşlar 165 Hz odaklı 1 ms bugün vatandan asustuf aldım ama TN panel cıktı iade ettim Allah'tan. IPS almak istiyorum görüntü güzel olsun, doygun doygun oynayayım. 24 İnç olursa güzel olur, güzel, kaliteli bana önerebileceğiniz üzmeyecek ve kendi kullandığınızda olursa iyi olur. Şimdiden sağ olun.

Şu an kendim kullanıyorum memnunum yeni aldım indirim ile beraber.
Hocam fiyat konusunda ürün gerçekten güzel. Ama iade durumunda itopya ve gaming gen tamamen illalah ettiriyor.

Sizde ölü pixel, ghosting gibi durumlarla karşılaşmamışsınız anladığım kadarıyla. Kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Yoksa 6 ay Tüketici Hakem Heyeti ile uğraşacaktınız. 💀

4000 TL bandında monitör alacağım arkadaşlar 165 Hz odaklı 1 ms bugün vatandan asustuf aldım ama TN panel cıktı iade ettim Allah'tan. IPS almak istiyorum görüntü güzel olsun, doygun doygun oynayayım. 24 inç olursa güzel olur, güzel, kaliteli bana önerebileceğiniz üzmeyecek ve kendi kullandığınızda olursa iyi olur. Şimdiden sağ olun.

Gigabyte G24F2 alın.

Hocam fiyat konusunda ürün gerçekten güzel. Ama iade durumunda itopya ve gaming gen tamamen illalah ettiriyor.

Sizde ölü pixel, ghosting gibi durumlarla karşılaşmamışsınız anladığım kadarıyla. Kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Yoksa 6 ay Tüketici Hakem Heyeti ile uğraşacaktınız. 💀
Evet hiç yaşamadım Belkide dediğiniz gibi şanslıyım çok muzdarip varmış bu konuda görüyorum ara sıra

Pardon düz G24F ama pişman olacağınız ya da iade etmek isteyeceğiniz bir ürün olacağını sanmıyorum ürün bazlı problemler haricinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı