4000 TL İş için Bilgisayar Önerisi

numancan56

Hectopat
Arkadaşlar babamın işyeri için bir bilgisayar alacağım. Bilgisayar büyük muhasebe ve kamera programlarını kaldıracak bir yapıda olsun istiyorum. Ekran kartı, RAM vb. özellikleri için yardım istiyorum.
Not: bu programlar için ekran kartı vb. özelliklerin yüksek olmasının gerekmediğini biliyorum ama ne olur ne olmaz ileride bir program çıkar, öyle bir şey lazım olur. Bunun için iyi bir şey olsun diyorum. Fiyat 4000 civarı ve bir tık üstü olabilir, teşekkürler.

merhaba öncelikle hp workstation zbook serisini öneririm. Elimde zbook 15 var. 4000 tl ye satıyorum. Son 2 adet kaldı.Piyasa fiyatı 12 000 TL civarı.Araştırın fiyatını ve özelliklerini göreceksiniz.Ürün 3 ay boyunca firmamız garantilidir. İletişim Dea bilgisayar Tel : 224-249-9414 nilüfer/bursa

merhaba öncelikle hp workstation zbook serisini öneririm. Elimde zbook 15 var. 4000 tl ye satıyorum. Son 2 adet kaldı.Piyasa fiyatı 12 000 TL civarı.Araştırın fiyatını ve özelliklerini göreceksiniz.Ürün 3 ay boyunca firmamız garantilidir. İletişim Dea bilgisayar Tel : 224-249-9414 nilüfer/bursa

Maalesef masaüstü bir bilgisayar gerekli

Bir de neden bu kadar ucuz

hocam ürün ikinci el o yüzden ucuza satıyoruz. Masaüstü workstation z420 ve z440 var elimde.Tam bir iş istasyonu canavar makinalar. Z420 3850 tl Z440 5850 TL ve 3 ay garantilidir. Bursadaki ofisimize gelip elden teslim alabilir ya da ücret karşılığı kargo hizmetimiz de vardır. Sahibinden hakan danki ilanlarına da bakabilirsiniz. İletişim Dea bilgisayar Tel : 224-249-9414 nilüfer/bursa

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı