4000 TL kablolu+kablosuz kullanılabilir kulaklık önerisi

cptnx

Femtopat
Daha fazla  
Hem kablolu hem de kablosuz kullanabileceğim kulaklık arıyorum. Oyun+günlük kullanım için lazım çok fazla müzik dinleyen biri değilim. Bütçe 3.5-4K civarı. Öneriler için şimdiden teşekkürler.

Ben uzun zamandır Corsair Void Pro RGB Special Edition kullanıyorum. Kablosuz performansı inanılmaz iyi Artic serisini bile denediğim oldu ancak Corsairin bu kulaklığına yetişemiyor. Gerek Padleri gerek ses kalitesi ve ses seviyesi çok tatmin ediyor. Ancak Special Edition artık üretilmiyor sanırım veya ülkemize gelmiyor. Aynı modelin Elite versiyonu mevcut S.E modeli ile bir kaç mm driver ve hz farkı var. Bütçenizin çok az üstünde sanırım güncel Void pro elite modellerinin fiyatları ancak aklınızda bulunsun istedim.

Bu model kulağı tam içine almıyor diyolar hocam doğru mu? Biraz küçük mü?
Kulağın büyükse evet tam içeri almıyor, benim de kulağımı tam içeri almıyor, fakat bundan rahatsız olmadım, dün 9-10 saat PC başındaydım, 6-7 saatini kulaklık takılı rahat oyun oynadım, havanın sıcak olmasından kaynaklı terleme dışında herhangi bir ağrı vs. oluşmadı, rahatsız olmadım yani.

Geçtiğimiz günlerde almıştım, ilk izlenimim olumlu, bir göz atabilirsin.

Teşekkürler değerli tavsiyeleriniz için bakacağım buna

Ben uzun zamandır Corsair Void Pro RGB Special Edition kullanıyorum. Kablosuz performansı inanılmaz iyi Artic serisini bile denediğim oldu ancak Corsairin bu kulaklığına yetişemiyor. Gerek Padleri gerek ses kalitesi ve ses seviyesi çok tatmin ediyor. Ancak Special Edition artık üretilmiyor sanırım veya ülkemize gelmiyor. Aynı modelin Elite versiyonu mevcut S.E modeli ile bir kaç mm driver ve hz farkı var. Bütçenizin çok az üstünde sanırım güncel Void pro elite modellerinin fiyatları ancak aklınızda bulunsun istedim.
Teşekkürler değerli tavsiyeleriniz ve yorumlarınız için buna da bakacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı