4000 TL kablolu kulaklık önerisi

Bütçe
4000
Makaleler
21
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Yazılım
Merhaba arkadaşlar, Gaming kulaklık alacağım.

Şu an kullandığım kulaklık Void Elite, dip ses ve mikrofon sorunları yüzünden değiştirmek istiyorum.

Aslında HS80 alacaktım ancak bir iyi diyen var bir kötü diyen var arada kaldım doğrusu.

İstenilen özellikler:
  • Aslında ses kartım kaliteli ancak ben USB model tercih ediyorum.
  • Genel kullanım hikayeli oyunlar, film ve müzikler. Sesi yüksek ve kaliteli olmalıdır.
  • Mikrofonu HS80'e denk veya ona yakın olmalı. Dediğim gibi Void'deki mikrofon benim ömrümden götürmeye başladı.
  • RGB vs. olması şart değil.
  • Kulak padleri kumaş ve kulaklık genel anlamda rahat olmalı ve malzeme kalitesi iyi olmalıdır.
  • Merdiven aldı Rampage, Bloody vs. önermeyiniz.
Bütçe 4000'i bir tık aşabilir, sorun değil.

HS80
Blackshark V2 Special Edition (indirim beklenmeli)
Dışında mantıklı bir seçenek yok gibi.
G PRO X fiyatını hak etmiyor diyen çok gördüm. @510095 Hocam müsaitse bakabilir.

Ayrıca kafanız çok büyük değilse HS80 en mantıklısı gibi şuan bu bütçede bile. Mediamarkt'larda denetiyorlar. Mağaza stoğunu kontrol edip bakabilirsiniz bana denk gelmişti 20-30 dakika denemiştim.

Mikrofonu iyi istiyorsanız bütçe arttırıp HS80 Wireless almalısınız. Hiç artamazsa HS80.

HS80.
BlackShark V2 Special Edition (indirim beklenmeli)
G PRO X fiyatını hak etmiyor diyen çok gördüm. @510095 hocam müsaitse bakabilir.

Ayrıca kafanız çok büyük değilse HS80 en mantıklısı gibi şu an bu bütçede bile. MediaMarkt'larda denetiyorlar. Mağaza stokunu kontrol edip bakabilirsiniz bana denk gelmişti 20-30 dakika denemiştim.

Hayatta değmez o paraya G PRO X.

HS80
Blackshark V2 Special Edition (indirim beklenmeli)
G PRO X fiyatını hak etmiyor diyen çok gördüm. @510095 Hocam müsaitse bakabilir.

Ayrıca kafanız çok büyük değilse HS80 en mantıklısı gibi şuan bu bütçede bile. Mediamarkt'larda denetiyorlar. Mağaza stoğunu kontrol edip bakabilirsiniz bana denk gelmişti 20-30 dakika denemiştim.
Mediamarkt'a gittim nedense hiç Corsair ürünü yoktu, dolayısıyla deneyemedim ancak zamanında HS50 kullanırken rahat etmiştim.

Blackshark V2 ve HS80 konusunda ne diyorsunuz?

Mikrofonu iyi istiyorsanız bütçe arttırıp HS80 Wireless almalısınız. Hiç artamazsa HS80.
Mikrofon çok önemli değil ses kalitesi daha önemli şu an benim için ama mikrofon şu an kullandığım kulaklıktan bir tık iyi olması yeterli.

Mediamarkt'a gittim nedense hiç Corsair ürünü yoktu, dolayısıyla deneyemedim ancak zamanında HS50 kullanırken rahat etmiştim.

Blackshark V2 ve HS80 konusunda ne diyorsunuz?
V2 SE şuan HS80 2600TL iken fiyatını pek hak etmiyor. Kendim ve Error hocam da kullanıyoruz. 2600'e almıştım ben indirimde. Uzun zamandır indirime girmedi girmeyecek gibi. Normalde rutin giriyordu.

V2 SE şuan HS80 2600TL iken fiyatını pek hak etmiyor. Kendim ve Error hocam da kullanıyoruz. 2600'e almıştım ben indirimde. Uzun zamandır indirime girmedi girmeyecek gibi. Normalde rutin giriyordu.
Razer olması aslında diğer ekipmanlarla birlikte iyi olacaktı ama arada fiyat farkı var ve çoğu yerde tükenmiş zaten.

Geri
Yukarı