4000 TL küçük aile için airfryer önerisi

lavanta

Kilopat
Yer
Ankara
Daha çok küçük oğlumun patates kızartma merakı için airfryer almayı düşünüyoruz. Üç kişiyiz. Ancak çoğunlukla bir iki kişi için kullanılacak bir ürün lazım. En fazla üç kişi.
Bütçe olarak da belki en fazla 4000 civarına çıkabiliriz. Philips gibi markalar daha kaliteli duruyor.
Kullanıp da tavsiyesi olan var mı? Teşekkürler.

Cam hazneli Airfry'lardan almanızı öneririm onlar daha sağlıklı oluyor.

Tek kişi olsa bile büyük tercih etmenizi öneririm. Altta kalanlar düzgün pişmiyor.
Güncel durumu bilmiyorum ama bir yıl önce yaptığım uzun araştırmalarda Cosori marka airfryer ideal çıkmıştı. ( Müşteri yorumları ve F/P baz alınarak)

ek: @lavanta
Yukarıda önerilenden biraz küçük ve 300 TL daha pahalı. Kıyaslayın, ikisinden birini alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yukarıda linki verilen Cosori Avrupada çok ünlü bir marka tavsiye ederim. Ben alırken o üründen hiç bir yerde bulamamıştım başka bir marka almak zorunda kaldım. Bir de ne kadar büyük olursa o kadar iyi altta kalanlar pişmiyor. Özellikle 5 litre hacmin altına düşmeyin ve sepeti hangisi genişse onu alın.

Ekşide şöyle bir şeye rastladım ne kadar doğru bilmiyorum siz yine de dikkat edin.

Daha önce Cosorinin Türkçe sayfasını görmüştüm ama şimdi arayınca bulamadım, kapatmışlar herhalde.
Ben de amazondan yurtdışı kaynaklı airfry aldım ama garantisi yokmuş gibi kabullenerek aldım. Yaşadığınız bölgede tamirciler çoğu arızayı giderebilirler zaten içerisinde bir adet büyük fan ve bir adet büyük rezistans var. Ön kısımdaki ekranı saymazsak içerisinde başka parça yok. Garanti sizin için önemliyse başka markalara bakın.

Geri
Yukarı