4000 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Diavol

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, kulaklık alacağım çıkabileceğim maksimum bütçe 4000 TL. BlackShark V2 kullanıyordum fakat kedim kablosunu kemirdiği için (bunun için de kablo tamiri yapan bir yer biliyorsanız önermenizi rica ediyorum) sol taraf mikrofon ile birlikte çalışmıyor. Kablosuz istiyorum fakat fiyatlar çok artıyor. Şu an aklımda kablolu olarak Cloud 3 kablosuz olarak ise Corsair Void Elite RGB var. Önerilerinizi almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, kulaklık alacağım çıkabileceğim maksimum bütçe 4000 TL. BlackShark V2 kullanıyordum fakat kedim kablosunu kemirdiği için (bunun için de kablo tamiri yapan bir yer biliyorsanız önermenizi rica ediyorum) sol taraf mikrofon ile birlikte çalışmıyor. Kablosuz istiyorum fakat fiyatlar çok artıyor. Şu an aklımda kablolu olarak Cloud 3 kablosuz olarak ise Corsair Void Elite RGB var. Önerilerinizi almak isterim. Şimdiden teşekkürler.
Corsair Void Elite veya Barracuda X bakabilirsin. Onun dışında denemek için almıştım beğenince doğum günü hediyesi olarak kuzenime de aldım. Wraith'de türkiyeye getirmişti stokları satışa çıktığı gün bitmişti.

O da bu kulaklık. Youtube'da incelemeleri var.

Kullanım amacın ne olacak?

Rekabetçi oyunlar mı yoksa hikayeli oyun, film, dizi, müzik mi?

Rekabetçi oyunlar için istiyorum genelde Valorant, BF vb. oyunlar oynuyorum.

Corsair Void Elite veya Barracuda X bakabilirsin. Onun dışında denemek için almıştım beğenince doğum günü hediyesi olarak kuzenime de aldım. Wraith'de Türkiye'ye getirmişti stokları satışa çıktığı gün bitmişti.

O da bu kulaklık. YouTube'da incelemeleri var.

Teşekkürler kontrol edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

İkisine de düşme. G733 bulabilirsin galiba piyasayı tam hatırlamıyorum.

Corsair Void Elite veya Barracuda X bakabilirsin. Onun dışında denemek için almıştım beğenince doğum günü hediyesi olarak kuzenime de aldım. Wraith'de Türkiye'ye getirmişti stokları satışa çıktığı gün bitmişti.

O da bu kulaklık. YouTube'da incelemeleri var.

Bütçe 400x2TL sanıyorsunuz galiba. Bu kulaklık alınmaz bu bütçede.

İkisine de düşme. G733 bulabilirsin galiba piyasayı tam hatırlamıyorum.

Bütçe 400x2TL sanıyorsunuz galiba. Bu kulaklık alınmaz bu bütçede.

Daha ucuz bir şey bakmak isterse diye dedim illa herkes bütçeyi 0'lamak zorunda değil. Ayrıca arkadaş için mikrofon önemliyse G733 mikrofonu bayağı kötü. Bu attığım ucuz AliExpress ürününün bile mikrofonu ondan iyi.

Daha ucuz bir şey bakmak isterse diye dedim illa herkes bütçeyi 0'lamak zorunda değil. Ayrıca arkadaş için mikrofon önemliyse G733 mikrofonu bayağı kötü. Bu attığım ucuz AliExpress ürününün bile mikrofonu ondan iyi.

Daha ucuz bir şey bakmak isteseydi belirtildi veya ona göre bütçe belirtirdi. Mikrofon konusunda bir bilgim yok dediğim gibi piyasayı tam hatırlamıyorum. SteelSeries kulakliklara da hakim değilim.
@DMN VXE v1'in mikrofonunu neye göre karsilastirdiniz? G733 kullandınız mı? Bilip bilmeden rastgele soylememissindir umarım.

Mikrofon da benim için önemli harici mikrofon kullanmıyorum kulaklık mikrofonunun iyi olması güzel olur.

Geri
Yukarı