4000 TL kulaklık önerisi

ahmts100

Hectopat
Arkadaşlar herkese selam. Uzun süreli kullanım için oyun tarzı kulaklık bakıyorum öneriniz var mıdır? Benim bulduğum nasıldır?
Ek:
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steelserıes-arctis-nova-4x-—-360°-uzamsal-ses-—-2-4ghz-yüksek-hızlı-kablosuz-gaming-kulak-üstü-kulaklık-1229824.html?utm_source=akakce%20psm&utm_medium=psm-other%20psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.89.9

800 lira yüksek olmasını geçtim, Cloud II hala bu bütçede öneriliyorsa yazıklar olsun ya.

Arkadaşlar tercihen kablosuz olmasından yanayım bundan önceki Arctis 9'du maalesef elimde patladı o. O yüzden kablosuza alıştım birazcık.

800 lira yüksek olmasını geçtim, Cloud II hala bu bütçede öneriliyorsa yazıklar olsun ya.
Sakin ol dostum, bütçesi 4000 lira ve cloud 2 şuan 3.5k. Bilip bilmeden konuşmayı ne çok seviyorsunuz. İlla bütçenin üstünde birşey önereceğim diye ölüp bitiyorsunuz vallahi.

4k bütçeye g435 öneriyor. Güleyim mi susayım mı bilemedim .dd

Barracuda X güzel bir tercih olabilir.

Sakin ol dostum, bütçesi 4000 lira ve Cloud 2 şu an 3.5k. Bilip bilmeden konuşmayı ne çok seviyorsunuz. İlla bütçenin üstünde bir şey önereceğim diye ölüp bitiyorsunuz vallahi.

Sakinim zaten, fahişin fahişi fiyattaki C II önerilerini görmekten sıkıldık. Bu kadar rezil tizli kulaklığa bu bütçede yer ve-ril-mez!
G PRO X şamaroğlan yapıyor'.
Ayrıca G435/Barracuda X ve HS80 bu bütçede en iyi seçenekler.

4K bütçeye G435 öneriyor. Güleyim mi susayım mı bilemedim. Dd.

Empedans ve tizlik konusunda bu bütçede ona yakın performansta kaç kulaklık var fahiş fiyat etiketli olmayan söyle bakalım?

@pawEn @SF24 Önerdiği kulaklıklar bütçenin altında. :)

Geri
Yukarı