4000 TL Kulaklık Tavsiyesi

Pangoro

Femtopat
2019'dan beridir Sennheiser 450BT kullanıyorum. Artık eskidi ve yeni bir kulaklık arayışına çıktım. Şahsen kulaklığımı her zaman her yerde kullanan bir tipim. Oyun olsun müzik olsun telefon konuşmaları olsun. Yeni bir kulaklık alırken de şu an kullandığımdan daha iyi olmasını da düşünüyorum. İnternette araştırırken Jabra Elite 85H modeli ilgimi çekti. Bu kulaklık hakkında önerilerinizi ve varsa daha iyi bir tavsiyeniz bütçeyi alabilirsiniz tabii ama çok aşmadan bir öneri alabilirim.

Amazon.com.tr.

Son düzenleyen: Moderatör:
2019'dan beridir Sennheiser 450BT kullanıyorum. Artık eskidi ve yeni bir kulaklık arayışına çıktım. Şahsen kulaklığımı her zaman her yerde kullanan bir tipim. Oyun olsun müzik olsun telefon konuşmaları olsun. Yeni bir kulaklık alırken de şu an kullandığımdan daha iyi olmasını da düşünüyorum. İnternette araştırırken Jabra Elite 85H modeli ilgimi çekti. Bu kulaklık hakkında önerilerinizi ve varsa daha iyi bir tavsiyeniz bütçeyi alabilirsiniz tabii ama çok aşmadan bir öneri alabilirim.

Amazon.com.tr.
DT 990 Pro çok övüyorlardı fakat bu bütçeyi pek iyi bilmiyorum diğer arkadaşlar yardımcı olsun.

2019'dan beridir Sennheiser 450BT kullanıyorum. Artık eskidi ve yeni bir kulaklık arayışına çıktım. Şahsen kulaklığımı her zaman her yerde kullanan bir tipim. Oyun olsun müzik olsun telefon konuşmaları olsun. Yeni bir kulaklık alırken de şu an kullandığımdan daha iyi olmasını da düşünüyorum. İnternette araştırırken Jabra Elite 85h modeli ilgimi çekti. Bu kulaklık hakkında önerilerinizi ve varsa daha iyi bir tavsiyeniz bütçeyi alabilirsiniz tabii ama çok aşmadan bir öneri alabilirim.

Amazon.com.tr.

Çok iyi bilmiyorum ama Xbox'un kablosuz kulaklığı ve Razer Barracuda X Ti sanırım, bu 2'si güzel kulaklıklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı