4000 TL laptop önerisi

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
3000 TL - 4000 TL bandından laptop arayışı içindeyim. Öğretmenim öneri istedi, günlük işlerinde kullanmak için alacak.

Ben uygun fiyatlı olarak bunu bulabildim, daha iyisi varsa önerilere açığım. Bunun 512GB SSD olan modeli de 3500TL. Modelde sorun yoksa ikisinden birini aldıracağım.

Lenovo V15-ADA

Son düzenleyen: Moderatör:
3000 TL - 4000 TL bandından laptop arayışı içindeyim. Öğretmenim öneri istedi, günlük işlerinde kullanmak için alacak.

Ben uygun fiyatlı olarak bunu bulabildim, daha iyisi varsa önerilere açığım. Bunun 512GB SSD olan modeli de 3500TL. Modelde sorun yoksa ikisinden birini aldıracağım.

Lenovo V15-ADA
Sakın onu almayın, işlemcisi çok kötü.
HP 15S-FQ2045NT 2N2N8EA i3-1115G4 4 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu modeli alıp RAM yükseltmesi ile bir öğretmenin ihtiyacını karşılayacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
İşletim sistemi yok sanki?
Sorun yok, yüklemeyi biliyorum.
Sakın onu almayın, işlemcisi çok kötü.
HP 15S-FQ2045NT 2N2N8EA i3-1115G4 4 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu modeli alıp RAM yükseltmesi ile bir öğretmenin ihtiyacını karşılayacağını düşünüyorum.
Bunun da RAM kapasitesi düşük değil mi? Günlük işlerde bile 4GB yer yer düşük kalacaktır diye tahmin ediyorum.
Bütçenizi birazcık yükseltirseniz alınacak en iyi laptop dur bu.
Bütçe arttıramıyorum maalesef.

Sorun yok, yüklemeyi biliyorum.

Bunun da RAM kapasitesi düşük değil mi? Günlük işlerde bile 4 GB yer yer düşük kalacaktır diye tahmin ediyorum.

Bütçe arttıramıyorum maalesef.

4 GB RAM günlük kullanımda yeter hocam. İsterse sonradan 4 daha ekleyebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı