4000 TL laptop önerisi

batu811

Hectopat
Arkadaşıma maksimum 4000TL olmak koşulu ile laptop bakıyorum istediği özellikler:
Inc'e olması, ekranının büyük olması film dizilerde güzel olması, işlemci bakımından i5 veya daha iyi AMD, HDD - SSD boyutunun düşük olmaması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürüne bakabilirsiniz
Bu laptop daha iyi sizin gönderdiğinize nazaran.
bu ürün daha iyi hocam
2C/2T bi işlemciye sahip. Diğerinde 4C/8T var. Ha ekran kartı açısından daha iyi olabilir ama muhtemelen o işlemci darboğaz ortaya koyar ve muhtemelen MX110 dan daha düşük bir performans ortaya koyar. Bu benim düşüncem.
benzer bi laptop kullanıyorum ve internet performansının güzel olduğunu söyleyemem.

Bu laptop daha iyi sizin gönderdiğinize nazaran.

2C/2T bi işlemciye sahip. Diğerinde 4C/8T var. Ha ekran kartı açısından daha iyi olabilir ama muhtemelen o işlemci darboğaz ortaya koyar ve muhtemelen MX110 dan daha düşük bir performans ortaya koyar. Bu benim düşüncem.
benzer bi laptop kullanıyorum ve internet performansının güzel olduğunu söyleyemem.
ne açıdan?ekran kartı olarak mx230 daha iyi işlemci olarak 8265U daha iyi

Evet. İkiside doğru. Ben sadece kendi önerilerimi ortaya koyuyorum. Benim tercihim İntel tarafında olurdu. Tabi oyun oynamayacağım derseniz. Açıklamıştım ama neyse... :)

Evet. İkiside doğru. Ben sadece kendi önerilerimi ortaya koyuyorum. Benim tercihim İntel tarafında olurdu. Tabi oyun oynamayacağım derseniz. Açıklamıştım ama neyse... :)
çok oyun oynanmaz daha çok film dizi ödev mühendis programları falan en fazla lol,mnobil pubg oynar sanırım sizin dediğiniz işlemcisi iyi oldugu için ön plana çıkıyor bu saydıklarımla :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı