4000 TL laptop önerisi

Laptop almak istiyorum malum önümüz yaz oyun oynamak istiyorum, derslerim içinde gerek PC al demeyin babam sadece oyun için olduğu için almıyor. Laptopta PUBG Mobile, GTA V, R6S gibi oyunları oynayacağım. Bir laptop lazım bütçe 4.000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop almak istiyorum malum önümüz yaz oyun oynamak istiyorum, derslerim içinde gerek PC al demeyin babam sadece oyun için olduğu için almıyor. Laptopta PUBG Mobile, GTA V, R6S gibi oyunları oynayacağım. Bir laptop lazım bütçe 4.000TL.
Malesef şu anki dolar kurunda 4000tl ye istediginiz türden bir laptop almaniz mumkun degil. Garantiyi sorun etmeyecekseniz temiz ikinci ellere yonelebilirsiniz.

Bu fiyata gaming laptop bulamazsınız. En fazla bu olur:

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/dell-inspiron-3593-fb35f82c-i5-1035g1-8gb-256gb-ssd-2gb-mx230-vga-P428477279

2 GB MX 230 var. HD Graphics´ten iyidir. Performansı için YouTube videolarına bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı