4000 TL laptop tavsiyesi

seyhann

Hectopat
Daha fazla  
Selam, maksimum 4000 TL'ye GTA 5'i rahatça oynayabileceğim, Adobe After Effects, Photoshop gibi programları kullanabileceğim güzer tasarımlı bir laptop arıyorum.

Amazon.com: Dell Inspiron i7559-7512GRY 15.6 Inch UHD Touchscreen Laptop (Intel Core i7 2.6 GHz 6th Generation Processor, 1 TB HDD, 16 GB RAM, 128 GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 960M, Windows 10): Computers & Accessories

Bunu Amerikadan getitrtmeyi düşünüyorum. Türkiyeden alabileceğim bu tarzda laptop tavsiyelerinizi bekliyorum. (Bu bilgisayar işlerinden pek anlamıyorum(n). Hangi özelliklere bakmam grektiğini de söylereniz sevinirim.) :sentinel:

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster abra a5 15,6 inç (gtx 965 m) tam da sizin ihtiyacınıza göre ve Türkiye'den kolaylıkla temin edilebiliyor.

--> Abra A5 V8.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı
--> Bütçenizi 500 tl aşarsanız windows 10 lisansı ve +8 gb ram ile keyfinize bakarsınız. 500 Tl fazla ama sizin linkte verdiğinizden daha iyidir...

Not : Alacağınız ürün üzerinde özelleştirme imkanınız vardır. Windows 10 ve 8gb rami o şekilde hazır kurulu alabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı