4000 TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Qrules

Decapat
4000 TL bütçem var kafamdaki sistem i3 8100 ve GTX 1050 Ti yönünde fakat yardımınıza ihtiyacım var. Lütfen bana en yüksek performansı alacağım ve kaliteli sistemi önerir misiniz? Önümüzdeki hafta içinde alacağım :) Şimdiden teşekkür ederim.
Hızlı Resim - 20180628 193331
Bu sistem nasıl sizce ?
4000 TL bütçem var kafamdaki sistem i3 8100 ve GTX 1050 Ti yönünde fakat yardımınıza ihtiyacım var. Lütfen bana en yüksek performansı alacağım ve kaliteli sistemi önerir misiniz? Önümüzdeki hafta içinde alacağım :) Şimdiden teşekkür ederim.
Bu sistem nasıl sizce ?
Bilgisayarı yarın alacağım şuana kadar hiç yorum gelmediği için hala bu sistemi düşünüyorum bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleme:
Bu sistem nasıl sizce ?

Bilgisayarı yarın alacağım şuana kadar hiç yorum gelmediği için hala bu sistemi düşünüyorum bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi ?
4000 TL bütçe ile 1060 koyabilirsin.

INTEL Core i3-8100 (4-Core 3.60 GHz) LGA1151 İşlemci 8.Nesil
* ASUS GeForce GTX 1060 3GB Phoenix Fan Edition VR Ready Ekran Kartı - PH-GTX
* ASUS PRIME H310M-D - 8.Gen DDR4 Anakart
* Crucial (CT8G4DFD824A) 8GB DDR4-2400 Masaüstü Bellek
* DARK N10 (DKCHN10), Power Yok, USB3.0, Ses, Fan Kontrolcülü, Pencereli, Kas
* SILVERSTONE Strider 80Plus Sertifikalı 500W Güç Kaynağı (Tek 12V Kanal, 38A
* Benq 21.5" Gw2270h Amwa+ Full Hd Led Monıtor Hdmı - n11.com
* Toshiba 1TB 3.5'' P300 7200RPM SATA III Disk - (HDWD110UZSVA)
* [emoji818] Microsoft Windows 10 Pro | Kurulum Desteği - 5 Dakikada Teslim - n11.com

Daha yüksek performans alırım değil mi ?
Bir de o windowsu satın aldığımda kurulum dosyalarını nereden alacağım bilmiyorum mağazada montaj + windows kurulumu yaptırabilir miyim usb içinde götürsem ?
Daha yüksek FPS değeri alacağın kesin.Ancak anakart biraz düşük model.Ama yeterli sayılır.Bütçeyi bir tık artırırsan anakart b360 serisi seçilebilir ama bana sorarsan h310 da iyi bir anakart.
Ve 2. en önemli olan sey kasada 5 adet led fan ve fan kontrolcüsü var.Güc kaynağı kaliteli ve sertifikalı.HDD olarak p300 Wd Blue'dan daha iyi.Monitör VA panel.Benim 4000 TL bütçem olsa emin ol önerdiğim bilgisayarı alırdım.

Daha yüksek performans alırım değil mi ?
Bir de o windowsu satın aldığımda kurulum dosyalarını nereden alacağım bilmiyorum mağazada montaj + windows kurulumu yaptırabilir miyim usb içinde götürsem ?
Windows kurmak dert değil.İnternetten biraz araştır.Sadece sana verilen ürün anahtarını uygun yere yazman gerekecek.

Daha yüksek FPS değeri alacağın kesin.Ancak anakart biraz düşük model.Ama yeterli sayılır.Bütçeyi bir tık artırırsan anakart b360 serisi seçilebilir ama bana sorarsan h310 da iyi bir anakart.
Ve 2. en önemli olan sey kasada 5 adet led fan ve fan kontrolcüsü var.Güc kaynağı kaliteli ve sertifikalı.HDD olarak p300 Wd Blue'dan daha iyi.Monitör VA panel.Benim 4000 TL bütçem olsa emin ol önerdiğim bilgisayarı alırdım.
Anladım fakat hdd olarak o mağazada yok ben hepsini ordan alıp montajlatmak istiyorum wd blue alsam nasıl olur

Anladım fakat hdd olarak o mağazada yok ben hepsini ordan alıp montajlatmak istiyorum wd blue alsam nasıl olur
HDD'yi sistemden çıkarıp o şekilde de montajlatabilirsiniz.Aldığınız firma bu şekilde yapabilir diye düşünüyorum.HDD'yi farklı bir siteden alıp montajlı bilgisayara takmak kolay.P300 ile arasında okuma/yazma hızı farklılıkları var.P300 daha hızlı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı