4000 TL monitör tavsiyesi

PhrasalVerb

Kilopat
Arkadaşlar ideal olarak 32 inch büyüklüğünde ama özellikleri iyi ise 27 Inch'de olabilir yeni bir monitör bakıyorum. 2K, 144Hz ve mümkünse G-Sync destekli olması lazım.

Şu ana kadar kendim bunları buldum:

Monitör sadece oyun ve film & dizi izlemek için kullanılacak. Oyunlarda da genellikle hikaye bazlı olduğu için iyi görüntü (renk) arıyorum.

Şimdiden teşekkürler!

.

250TL daha fazla ama iyi monitör.

Güzel gibi duruyor ama TN panelden uzak duruyorum.

Asus gerçekten sağlam ama G-sync olmaması sorun olmaz mı sizce? Sonuçta 144Hz'e çıkamıcam. Ekledim listeme.

Bende monitör araştırıyorum yaklaşık 4 gündür ve istediğim özelliklerin bir arada olduğu bir monitör buldum. Benimde bütcem 4000 TL hatta konu açacaktım sizin konu görünce takip etmeye başladım. Bulduğum monitör bütçemin üzerinde alıp almamak konusunda beni baya kararsız bıraktı. Dilerseniz sizde bi bakın beni en çok etkileyen Nano İPS olması 1 milyar renge sahip ve İPS panelden daha iyi ayrıca GSYNC destekli.

LG 27GL850-B 27" 144Hz 1ms
(HDMI+Display) Freesync QHD IPS Monitör
LG 27GL850-B 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Freesync QHD IPS Fiyatı

Bende monitör araştırıyorum yaklaşık 4 gündür ve istediğim özelliklerin bir arada olduğu bir monitör buldum. Benimde bütcem 4000 TL hatta konu açacaktım sizin konu görünce takip etmeye başladım. Bulduğum monitör bütçemin üzerinde alıp almamak konusunda beni baya kararsız bıraktı. Dilerseniz sizde bi bakın beni en çok etkileyen Nano İPS olması 1 milyar renge sahip ve İPS panelden daha iyi ayrıca GSYNC destekli.

LG 27GL850-B 27" 144Hz 1ms
(HDMI+Display) Freesync QHD IPS Monitör
LG 27GL850-B 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Freesync QHD IPS Fiyatı

4000 TL ile bütçenin sınırlarını zorluyorum zaten aslında attığınız monitor iyiymiş ama tek eksi yanı 27 inch olması. İlk sırada attığım Samsung hakkında baya iyi şeyler duydum galiba ona yönelebilirim. Ayrıca çoğu Free-Sync monitor NVIDIA kartları ile çalışıyormuş yani G-sync destekli/uyumlu olmasına gerek yokmuş. Çok kararsız kaldım. Başka parçalarda alıcam o yüzden maliyet 6000 TL'ye geliyor.

4000 TL ile bütçenin sınırlarını zorluyorum zaten aslında attığınız monitor iyiymiş ama tek eksi yanı 27 inch olması. İlk sırada attığım Samsung hakkında baya iyi şeyler duydum galiba ona yönelebilirim. Ayrıca çoğu Free-Sync monitor NVIDIA kartları ile çalışıyormuş yani G-sync destekli/uyumlu olmasına gerek yokmuş. Çok kararsız kaldım. Başka parçalarda alıcam o yüzden maliyet 6000 TL'ye geliyor.
NVİDİA artık FreeSync destekli monitörlerde GSYNC özelliğini sağlıklı çalıştırabiliyormuş ama her FreeSync monitörde olmuyor bilginiz olsun internetten GSYNC uyumluluk listesi var ordaki FreeSync monitör olupta GSYNC desteği sağlanmış olan monitörlerin listesi var bi kontrol edin isterseniz.

Geri
Yukarı