4000 TL monitör ve klavye önerisi

Bütçe
4000
Makaleler
8
Yer
KAHRAMANMARAŞ
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Herkese merhaba sevgili Technopat ailesi. Şu anda kullandığım dizüstü bilgisayarım için bir adet monitör ve bir adet mekanik klavye almak istiyorum. Bütçem 4000 TL ancak üstüne çıkabilirim.

Yazı yazarken sürekli iki belge açtığım için monitörün 27 inç olması önemli. İşten kalan zamanda sürekli CoD: Warzone 2.0 oynadığım için bir oyuncu monitörü almayı düşünüyorum. Mümkün mertebe yüksek tazeleme hızı ve düşük gecikme süreleri benim için önemli.

Klavye için ise mavi anahtarlara sahip herhangi bir fiyatını hak eden mekanik klavye yeterli. Üst düzey bir şey aramıyorum ama mavi anahtar en önemli nokta. Maalesef her iki kulağımda çınladığı için klavyeden gelen ses çınlamaya odaklanmamı engelleyecektir. Şimdiden tavsiyelerinizi bekliyorum.

27 inç olması benim için önemli. Bu monitör benim işimi görmez.
Monitör olarak tavsiyem şiddetle budur.200 Hz bu fiyatlara bulmak çok çok zor hocam.İşinizi fazlasıyla görecektir.Klavye konusu çok kişisel olduğu için monitör gibi net tavsiye vermek zor olur :)
Bu marka ile ilgili iyi şeyler duymamıştım. Nedense kimse önermiyor.

Herkese merhaba, sevgili Technopat ailesi. Şu anda kullandığım dizüstü bilgisayarım için bir adet monitör ve bir adet mekanik klavye almak istiyorum. Bütçem 4000 TL ancak üstüne çıkabilirim.

Yazı yazarken sürekli iki belge açtığım için monitörün 27 inç olması önemli. İşten kalan zamanda sürekli CoD: Warzone 2.0 oynadığım için bir oyuncu monitörü almayı düşünüyorum. Mümkün mertebe yüksek tazeleme hızı ve düşük gecikme süreleri benim için önemli.

Klavye için ise mavi anahtarlara sahip herhangi bir fiyatını hak eden mekanik klavye yeterli. Üst düzey bir şey aramıyorum ama mavi anahtar en önemli nokta. Maalesef her iki kulağımda çınladığı için klavyeden gelen ses çınlamaya odaklanmamı engelleyecektir. Şimdiden tavsiyelerinizi bekliyorum.

Klavyede Redragon Dark avanger K568 modelini öneririm bayağıdır Redragon markasını kullandım kesinlikle öneririm gerek malzeme kalitesi olsun gerek sesi gerek hissiyatı ve boyutu bence çok iyi.

Eğer yüksek tazeleme hızı bulunan bir monitör istiyorsanız bütçeyi yükseltmeniz gerekli.

Bütçe ne kadar esneyebilir?
4650 TL toplam.

Eğer yüksek tazeleme hızı bulunan bir monitör istiyorsanız bütçeyi yükseltmeniz gerekli.
Yüksek tazeleme hızı dediğim 100 Hz benim işimi görür. Zaten bilgisayarım fazlasını veremez.

Yeni konular

Geri
Yukarı