4000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

Yalnız anakartı Amazondan almayı planlıyorsanız dikkatli olun. Malum üzerinde çok parça var ve üstüne ağır bir yük koyarlarsa olacakları az çok tahmin edebiliyorsundur.
İsterim ki her şeyi Türkiye'den alayım ama fiyatlar malum.

Valla ben cesaret edemiyorum garantiden dolayı. Herhangi bir parça bozuk gelse ya da bozulsa çok uzun süre beklemek gerekecek.

İsterim ki her şeyi Türkiye'den alayım ama fiyatlar malum.
Maksimum 100 TL daha verip alabilirsiniz Türkiye' den. Sonra çok başınız ağrır. Belki garantisi bile yoktur ki büyük ihtimal yoktur uluslararası olarak. Bunlara dikkat edip almanızda fayda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam RX 580'i nerede bulacağız? Fiyatlar malum.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Bende Amazon'dan parça almak konusun da kararsızdım zaten.

Stokların 14 temmuz da yenileneceği söyleniyor ne diyorsunuz?
Yenilenir yenilenmesine belki ama zor diyorum. Daha madencilikten parayı kıranlar bir parti daha almak için pusuda bekliyordur diye düşünüyorum.

Malum birde Vega 10 ve Vega 11 projeleri üzerinde çalışılacak. Vega Frontier için stok ayarlamaları vs.
Ama kesinlikle şunu söyleyeyim. Vega Frontier çıktıktan sonra stoklar bir hayli rahatlar RX serisi için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…