4000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

4200- 4300 gibi bir fiyata denk geliyor.

Ben Amazon'dan alacağım parçaları, ancak bazı parçaların Türkiye gönderimi yok. O yüzden sistemi buna dönüştürdüm. Ayrıca RAM ler konusunda emin değilim onlar da değişebilir.

İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 Processor with Wraith Spire Cooler (YD1600BBAEBOX)
Ana Kart: MSI Gaming AMD Ryzen B350 DDR4 VR Ready HDMI USB 3 ATX Motherboard (B350 GAMING PLUS)
Ekran Kartı: MSI VGA Graphic Cards RX 580 GAMING X 8G
RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15 Desktop Memory Kit - Black (CMK16GX4M2B3000C15)
SSD: Kingston Digital HyperX FURY 120GB SSD SATA 3 2.5 Solid State Drive with Adapter (SHFS37A/120G)
HDD: WD Blue 1TB SATA 6 Gb/s 7200 RPM 64MB Cache 3.5 Inch Desktop Hard Drive (WD10EZEX)
Kasa: Corsair Carbide Series 100R Silent Edition Quiet Mid Tower Case
Power Supply: CORSAIR CX Series CX550 550W 80 PLUS Bronze Power Supply

Valla ben cesaret edemiyorum garantiden dolayı. Herhangi bir parça bozuk gelse ya da bozulsa çok uzun süre beklemek gerekecek.

İsterim ki her şeyi Türkiye'den alayım ama fiyatlar malum.
Maksimum 100 TL daha verip alabilirsiniz Türkiye' den. Sonra çok başınız ağrır. Belki garantisi bile yoktur ki büyük ihtimal yoktur uluslararası olarak. Bunlara dikkat edip almanızda fayda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maksimum 100 TL daha verip alabilirsiniz Türkiye' den. Sonra çok başınız ağrır. Belki garantisi bile yoktur ki büyük ihtimal yoktur uluslararası olarak. Bunlara dikkat edip almanızda fayda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam RX 580'i nerede bulacağız? Fiyatlar malum.

Stokların 14 temmuz da yenileneceği söyleniyor ne diyorsunuz?
Yenilenir yenilenmesine belki ama zor diyorum. Daha madencilikten parayı kıranlar bir parti daha almak için pusuda bekliyordur diye düşünüyorum. :D

Malum birde Vega 10 ve Vega 11 projeleri üzerinde çalışılacak. Vega Frontier için stok ayarlamaları vs.
Ama kesinlikle şunu söyleyeyim. Vega Frontier çıktıktan sonra stoklar bir hayli rahatlar RX serisi için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı