4000 TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
4000

Kaptan.S

Hectopat
Arkadaşlar uzun süre bilgisayar başında vakit geçiriyorum, bir oyuncu koltuğu arıyorum fakat şu an kullandığım koltuk deri ve yazın gerçekten çok rahatsız ediyor o yüzden kumaş almak daha mantıklı gibi fakat Hawk Gaming Chair modellere bakıyorum, sırasıyla V4-V5-v6 gibi versiyonları var bunların farkı nedir acaba? Bir de başka hangi modellere bakabilirim?

Arkadaşlar uzun süre bilgisayar başında vakit geçiriyorum, bir oyuncu koltuğu arıyorum fakat şu an kullandığım koltuk deri ve yazın gerçekten çok rahatsız ediyor o yüzden kumaş almak daha mantıklı gibi fakat Hawk Gaming Chair modellere bakıyorum, sırasıyla V4-V5-v6 gibi versiyonları var bunların farkı nedir acaba? Bir de başka hangi modellere bakabilirim?

Versiyonlar arasında olan tek fark renk. Güncel olarak Hawk Fab V4 kullanıyorum koltukta tek rahatsız eden olay koltuğun arasındaki boşluk çok büyük olduğu için bel yastığı araya kaçıyor onu da aradan çıkarmakla uğraşıyorsunuz. Araya küçük bir emoji yastığı koyarak bunu engelledim şu an gayet iyi ve rahat bir şekilde kullanıyorum. Zio'nun koltuklarına da bakabilirsiniz.
Ofis koltuğu isterseniz önerebiliceğim bu var;

Yeni konular

Geri
Yukarı