4000 TL oyuncu koltuğu önerisi

3000 4000 bandında kaliteli uzun yıllar kullanabileceğim oyuncu koltuğu önerilerinizi bekliyorum. Şu an aklımdaki marka Hawk nasıldır? Sizce alınır mı? Kaliteli mi? Bir de geçenlerde Exvega diye bir marka gördüm sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
3000 4000 bandında kaliteli uzun yıllar kullanabileceğim oyuncu koltuğu önerilerinizi bekliyorum. Şu an aklımdaki marka Hawk nasıldır? Sizce alınır mı? Kaliteli mi? Bir de geçenlerde Exvega diye bir marka gördüm sizce alınır mı?

Boy ve kilonuzu söyler misiniz? Ona göre öneri yapılabilir.

Birazcık araştırdım ve sanırım bu iyi olabilir.

Hawk kullanıcısı olarak ben de burada kullanan ya da kullanmayan ama öneren arkadaşların yorumlarına kandım şu anki fikrim kesinliklikle önermiyorum.

- Bel kısmındakı yastık araya kaçıyor ve onunla uğraşıp duruyorsunuz bu da belinizin ağrımasına yol açıyor.
- Bel bölgemde ağrı yaptı muhtemelen kullanılan yastık ve o aradaki boşluk yüzünden.
- Kafa yastığı sert.

Bunlar dışında rahatsız eden şey olmadı fakat bunların yaşanması zaten koltuğu alınmaması için bir sebep haline getiriyor. Bu ürünleri insanların alma sebebi koltuk üstünde çok zaman geçirmesi ve verilen paraya değer bir ürün almak istiyor. Bu kadar para verip bel ağrısı çekmek kimse istemez. 800₺ üstüne IKEA da bulunan Markus'a bakabilirsiniz ya da Zio'nun modellerine. Ha diyorsaniz ki benim bütçem bu kadar, başka alternatifler var mı? Maalesef yok. Bu bütçe de bulabiliceğinizin en sağlamı Hawk fakat üstte belirttiğim sorunlara katlanmak zorunda kalacaksınız.

Birazcık araştırdım ve sanırım bu iyi olabilir.
Hawk konusunda çok fazla kötü yorum okudum bel desteği ve gıcırtıyla alakalı bu genel oyuncu koltuklarının bir sorun mu yoksa hawk tan mı kaynaklı acaba xdrive almak mı daha mantıklı

Hawk kullanıcısı olarak ben de burada kullanan ya da kullanmayan ama öneren arkadaşların yorumlarına kandım şu anki fikrim kesinliklikle önermiyorum.

- Bel kısmındakı yastık araya kaçıyor ve onunla uğraşıp duruyorsunuz bu da belinizin ağrımasına yol açıyor.
- Bel bölgemde ağrı yaptı muhtemelen kullanılan yastık ve o aradaki boşluk yüzünden.
- Kafa yastığı sert.

Bunlar dışında rahatsız eden şey olmadı fakat bunların yaşanması zaten koltuğu alınmaması için bir sebep haline getiriyor. Bu ürünleri insanların alma sebebi koltuk üstünde çok zaman geçirmesi ve verilen paraya değer bir ürün almak istiyor. Bu kadar para verip bel ağrısı çekmek kimse istemez. 800₺ üstüne IKEA da bulunan Markus'a bakabilirsiniz ya da Zio'nun modellerine. Ha diyorsaniz ki benim bütçem bu kadar, başka alternatifler var mı? Maalesef yok. Bu bütçe de bulabiliceğinizin en sağlamı Hawk fakat üstte belirttiğim sorunlara katlanmak zorunda kalacaksınız.
X drive toryum için dine dersiniz alınır mı

Hawk konusunda çok fazla kötü yorum okudum bel desteği ve gıcırtıyla alakalı bu genel oyuncu koltuklarının bir sorun mu yoksa hawktan mı kaynaklı acaba xDrive almak mı daha mantıklı

X Drive toryum için dine dersiniz alınır mı?

Akdeniz öneririm, boyunuz için ideal.

Bir göz atmanızı öneririm.

Hawk konusunda çok fazla kötü yorum okudum bel desteği ve gıcırtıyla alakalı bu genel oyuncu koltuklarının bir sorun mu yoksa hawktan mı kaynaklı acaba xDrive almak mı daha mantıklı.

X Drive toryum için dine dersiniz alınır mı?

Hawk kaynaklı bir sorun. Koltuğun daha fazla arkaya yaslanabilmesi için oturma yeri ile arka kısmın boşluğunu arttırmışlar bu yüzden de yastık araya kaçıyor onu düzeltmekle uğraşıyorsunuz hiç rahat değil. Toryum hakkında bir fikrim yok. Kumaş-deri bir sistem kullandık yazıyorlar belki yaz zamanı biraz terletebilir kullandıkları deri yüzünden. Gıcırtı da neredeyse her koltukta uzun süre sonucunda oluşmaya başlıyor onu da yağlayarak düzeltiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı