4000 TL oyuncu koltuğu önerisi

Hawk kendini kanıtlamış bir firma falan değil. Amortisör kırılma problemi ürünün kronik sorunu, biraz bakarsanız anlarsınız, oturan kişiyle alakası falan yok. xDrive'ın da başarısız modelleri var ve alınmaması konusunda insanlar zaten uyarıyor. Hawk'ın Fab serisi genel olarak sorunlu ve kötü bir seri. Tek avantajı kumaş olması. Onun dışında bu bütçede en iyi koltuklar kullanım ömrüyle birlikte Adore Max Racing ve her ne kadar oyuncu koltuğu diye geçmese de Adore Alpha (Adore Alphanın linkte stoğu kalmamış fakat Hepsiburada üzerinde vesaire 3.000TL den satılıyor). Böyle koltuklar dururken sırf kumaş diye Hawk'a para vermezdim ben olsam.
Hocam markanın en düşük model ürününü alıyorsunuz Fab modelini alırken.

Kronik sorunsa geri bildirimler ile birlikte düzeltilmiştir bence. Bendeki XDrive Sancak modelinin kol dayama derileri kalktı mesela şuan satılan Sancak'larda kol dayamalar farklı ve daha dayanıklı. Kullanıcıdan alınan geri bildirimler neticesinde sorunları giderip biraz daha farklı şekilde satışa sunuyorlar bu ürünleri.

Ne alırsanız alın bir problem yaşayabilirsiniz. Öyleyse hiç bir şey almayalım?

Örnek veriyorum bir telefon alacaksınız, problem olabilir. Ya da bir araba alacaksınız, bir problem yaşayabilirsiniz. Burada önemli olan çoğunluk.

100 kişiden 85'i sorun yaşamıyorsa o ürün alınır bence. Herkesi memnun edemezsiniz, illa beğenmeyen çıkacaktır ama dediğiniz gibi senede 4 kez amortisör kırılma olayı çok yaygın olsa yorumlar bu kadar olumlu olmazdı.

Bahsettiğiniz koltuk modelleride Hawk ile aynı segmentte değil. Malzeme kalitesi biraz daha iyi olabilir, biraz daha uzun ömürlü olabilir bilemem ama aynı segment ürünler değil.

Dediğim gibi, ben olsam Hawk alırdım ama yine tercih konuyu açan arkadaşın. Ben sadece yardımcı olmaya çalıştım. 2 adet giriş seviyesi XDrive koltuğu olan biri olarak Hawk'ın ürünlerinin de iyi olduğunu düşünüyorum. Yeni koltuk alacak olsam tercih edebileceğim bir marka. Tabi herkesin tercihi farklıdır. Saygı duyarım..

bu nasıldır

bunu buldum 2800 diyor aynı model mi acaba ?

değerlendirmeleri çok kötü gibi ?

bu nasıldır

XPrime önermiyorum hocam. Bu bütçede en mantıklı Hawk'ı alıp geçmek. Yine siz bilirsiniz.

Arkadaşın önerdiği koltuğun yorumları genel olarak olumsuz.

XPrime önermiyorum hocam. Bu bütçede en mantıklı Hawk'ı alıp geçmek. Yine siz bilirsiniz.

Arkadaşın önerdiği koltuğun yorumları genel olarak olumsuz.
Hocam hawk kumaş koku yapıyor denmiş çözümü varsa cidden almayı düşünüyorum.

Hocam markanın en düşük model ürününü alıyorsunuz Fab modelini alırken.

Kronik sorunsa geri bildirimler ile birlikte düzeltilmiştir bence. Bendeki XDrive Sancak modelinin kol dayama derileri kalktı mesela şuan satılan Sancak'larda kol dayamalar farklı ve daha dayanıklı. Kullanıcıdan alınan geri bildirimler neticesinde sorunları giderip biraz daha farklı şekilde satışa sunuyorlar bu ürünleri.

Ne alırsanız alın bir problem yaşayabilirsiniz. Öyleyse hiç bir şey almayalım?

Örnek veriyorum bir telefon alacaksınız, problem olabilir. Ya da bir araba alacaksınız, bir problem yaşayabilirsiniz. Burada önemli olan çoğunluk.

100 kişiden 85'i sorun yaşamıyorsa o ürün alınır bence. Herkesi memnun edemezsiniz, illa beğenmeyen çıkacaktır ama dediğiniz gibi senede 4 kez amortisör kırılma olayı çok yaygın olsa yorumlar bu kadar olumlu olmazdı.

Bahsettiğiniz koltuk modelleride Hawk ile aynı segmentte değil. Malzeme kalitesi biraz daha iyi olabilir, biraz daha uzun ömürlü olabilir bilemem ama aynı segment ürünler değil.

Dediğim gibi, ben olsam Hawk alırdım ama yine tercih konuyu açan arkadaşın. Ben sadece yardımcı olmaya çalıştım. 2 adet giriş seviyesi XDrive koltuğu olan biri olarak Hawk'ın ürünlerinin de iyi olduğunu düşünüyorum. Yeni koltuk alacak olsam tercih edebileceğim bir marka. Tabi herkesin tercihi farklıdır. Saygı duyarım..
Hawk markasının en düşük ürünü dediğiniz markanın zaten 2 ürünü var, Future ve Fab, bunları modlayıp modlayıp satışa koyuyorlar. Bu arada amortisör sorunu hala daha devam ediyor herhangi bir düzeltme yapmıyorlar. Ne alırsanız sorun yaşarsınız kısmında ayrışmıyoruz zaten fakat kronik sorunu olan bir modeli de bile bile almazsınız yani. Yorumların olumlu olup olmamasından bahsediyorsunuz fakat, sizden ricam "Hawk Amortisör Sorunu (veya) Kırıldı" şeklinde bir aratma yapmanız. Bu Adore ürününü ben 5 yıl kullandım. Sonrasında taşınma durumumuz oldu ve kuzenim istedi şimdi o kullanıyor. Hawk gibi kalitesiz markaları denemeden öneren kişiler yüzünden alan kişiler sorun çekiyor. Adamların sponsor olduğu kişilerden dahi "dümdüz koltuk önermem" şeklinde sözler duydum. Buna rağmen Hawk öneriyorsanız ben sizin bilgi sahibi olmadığınızı düşünmeye başlarım ve daha bir şey demem. Bakınız insanları Türklükten utandıracak hale getiren firma 😀.

bu nasıldır

1.70 civarı boyu olan ve zayıf olan kişiler xPrime'dan memnun kalıyor. Eğer ki daha kalıplı biriyseniz xPrime elinizde kalır.

Hawk markasının en düşük ürünü dediğiniz markanın zaten 2 ürünü var, Future ve Fab, bunları modlayıp modlayıp satışa koyuyorlar. Bu arada amortisör sorunu hala daha devam ediyor herhangi bir düzeltme yapmıyorlar. Ne alırsanız sorun yaşarsınız kısmında ayrışmıyoruz zaten fakat kronik sorunu olan bir modeli de bile bile almazsınız yani. Yorumların olumlu olup olmamasından bahsediyorsunuz fakat, sizden ricam "Hawk Amortisör Sorunu (veya) Kırıldı" şeklinde bir aratma yapmanız. Bu Adore ürününü ben 5 yıl kullandım. Sonrasında taşınma durumumuz oldu ve kuzenim istedi şimdi o kullanıyor. Hawk gibi kalitesiz markaları denemeden öneren kişiler yüzünden alan kişiler sorun çekiyor. Adamların sponsor olduğu kişilerden dahi "dümdüz koltuk önermem" şeklinde sözler duydum. Buna rağmen Hawk öneriyorsanız ben sizin bilgi sahibi olmadığınızı düşünmeye başlarım ve daha bir şey demem. Bakınız insanları Türklükten utandıracak hale getiren firma 😀.

1.70 civarı boyu olan ve zayıf olan kişiler xPrime'dan memnun kalıyor. Eğer ki daha kalıplı biriyseniz xPrime elinizde kalır.
Konuya gelen yorumları okumanız yeterli. Orada arkadaşlar gereken cevabı vermiş, bende onlarla aynı düşünüyorum. Saçma sapan bir konu açmış konuyu açan arkadaş.

Volkswagen DSG sorunu diye aratın internette onunda bir ton şikayeti var, kronik deniliyor ama hala en çok satan araç gruplarından biri? Verdiğim örnek alakasız fakat beni anlayabilmeniz için böyle bir örnek veriyorum.

Ben kronik sorunu olup olmadığını bile bilmiyorum sizin demenizle öğrendim, koltuklar konusunda uzman biri değilim zaten.

Ben her zaman bir şeyi alırken kullanıcı yorumlarını önemserim, genele bakarım, incelemelere bakarım. Eğer genel toplam memnunsa ben o ürünü tercih ederim. Bu kadar. Eğer dediğiniz problem sık yaşansaydı yorumları böyle olmazdı onu demeye çalışıyorum.

Sizin önerdiğiniz modelde de çoğu insan derilerin döküldüğünü söylemiş mesela. Sizde hiç bir problem olmamış.

Sizde olmaması başka birinde olmayacağı anlamına gelmiyor yada başkasında olması sizde olacağı anlamına gelmiyor. Bundan bahsediyorum.

Daha fazla ikili diyaloğa girmeyeceğim, sadece size katılmadığımı belirtiyorum bu konuda.

Onun dışında koku problemi hakkında da bir bilgim yok. Düzenli silinirse temizlenirse bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Deri koltuklarda da yazın terleyince sırt kısmı sırılsıklam oluyor. Oda kötü bir koku yayıyor bir süre sonra. Düzenli temizlenmesi gerekiyor.

@grant

Kilolu biri değilim 60 kiloyum boy 1.80 sizce bu dediğiniz sorun yaşanır mı hawk'da

Kilolu biri değilim 60 kiloyum boy 1.80 sizce bu dediğiniz sorun yaşanır mı hawk'da
Hawk'ın amortisörleri sağlam değil kiloyla alakası yok. Alıp, kurup, ilk oturduğu anda kırılan dahi var. Ayrıca koku problemi tüm kumaş koltuklarda ilk alındığında olur. Bu kumaşlar boyandığı için boya kokuyor ve normal olarak yıkanmadığı içinde koku bir süre kalıyor. Zamanla geçer çok takılacak bir durum değil.

Geri
Yukarı