4000 TL R5 2600 ve 1660 Super sistem toplama

Anlamadım, pahalı olduğu için mi diğerlerine göre daha kaliteli olduğunu savunuyorsunuz?
Asıl sebebi pahalı olduğu için değil fakat onun dediğine göre fiyatının bi hayli ucuz olması lazım bu anakarttan daha kötüleri mevcut özellikle sırf mosfet soğutucusu var diye çoğu kişi Gigabyte B450M S2H öneriyor fakat Asus'un faz kondansator ve PCB yapısı bu anakarttan daha kaliteli kimse buna değinmiyor en dandik model olan o Gigabyte modeli aslında sırf mosfet soğutucuya sahip olması bu anakarttan üstün olduğu anlamına gelmiyor.

Asıl sebebi pahalı olduğu için değil fakat onun dediğine göre fiyatının bi hayli ucuz olması lazım bu anakarttan daha kötüleri mevcut özellikle sırf mosfet soğutucusu var diye çoğu kişi Gigabyte B450M S2H öneriyor fakat Asus'un faz kondansator ve PCB yapısı bu anakarttan daha kaliteli kimse buna değinmiyor en dandik model olan o Gigabyte modeli aslında sırf mosfet soğutucuya sahip olması bu anakarttan üstün olduğu anlamına gelmiyor.
Yani dragon model almam bir sorun teşkil etmez mi?

Ben kullanıyorum hocam sistemim imzamda ve çok memnunum aralarında ki farkı soracak olursan bu videoyu izleyebilirsin %3'lük bir fark oda 2600'ün daha yüksek frekansta çalıştığı için onun haricinde 2600'ün barındırdıgı bütün özelliklerin aynısını barındırıyor farkı hissedilmez derecede 1 2 FPS fazla veriyor 2600 hepsi bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cidden o kadar az mı kullanıcısı olarak - yönleri neler bu işlemciyle.

MSI Gaming X 1660 Super hocam ve monitör olarak AOC 24GU2 var çok hoş bir monitör.Eki Görüntüle 499654
The Forest'ta yine her şey en son ayarda 90 FPS'lerde dolanıyordu. Her şey en sonda derken gerçekten her şey en sonda bu arada gerekli gereksiz. :D.

Kank harika bir sistem toplamışsın güle güle kullan nereden ve ne zaman topladın bilgilendirisen sevininirim.

Geri
Yukarı