4000 TL R5 2600 ve 1660 Super sistem toplama

Asus ekran kartlarında bulunan bir özellik evet Super modele geçebilirsiniz 3 4 fps fark ediyor bazı oyunlarda oda
Çok teşekkürler.
Asus ekran kartlarında bulunan bir özellik evet Super modele geçebilirsiniz 3 4 fps fark ediyor bazı oyunlarda oda
EVO ifadesi sadece model adı ya :D Yani bir özelliği varsa ben de bilmiyorum. ama bir özelliği yok sadece adı o EVO serisi diye geçiyor.
Düz DUAL modelleri ısınma problemleri yaşıyordu, EVO modeller sorunların düzeltildiği modeller.
Dostlar bu bilgisayarın yanına bir monitör düşünüyorum.İkisi arasında kaldım.James donkey monitörün kötü olduğu söylendi ama sizce hangisini tercih etmeliyim ?

msi gaming x 1660 Super hocam ve monitör olarak aoc 24gu2 var çok hoş bir monitör.
WhatsApp Image 2020-02-02 at 01.59.46.jpeg

The Forestta yine her şey en son ayarda 90 fpslerde dolanıyordu. Her şey en sonda derken gerçekten her şey en sonda bu arada gerekli gereksiz. :D

msi gaming x 1660 Super hocam ve monitör olarak aoc 24gu2 var çok hoş bir monitör.Eki Görüntüle 499654
The Forestta yine her şey en son ayarda 90 fpslerde dolanıyordu. Her şey en sonda derken gerçekten her şey en sonda bu arada gerekli gereksiz. :D
Umarım yakın zamanda aynı monitörü alarak sistemi alacağım.Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı