4000 TL RX 580 sistem toplama

• Konuyu başlatan fLux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 641

fLux

Hectopat
Dostlarım herkese iyi günler,

RX 580 Armor 8 GB 256 Bit ekran kartım mevcut.
Bu kartın üzerine 0'dan minimum fiyat maksimum performans kasa toplamak istiyorum.
Rica etsem bu ekran kartına ek olarak toplayabileceğimiz sistem oluşturabilir misiniz?
Kardeşim için topluyorum.

Bütçem: 4.000 TL.

Çok teşekkür ederim. Tek bir siteden alıp toplattırmak istiyorum.
Bir arkadaşım şöyle bir link gönderdi ;
Sistem
Bu fiyat benim için uygundur. Eğer sistemi beğendiyseniz satın alacağım ?

SSD yi crucial, samsung vs markalarla değiştirseniz çok daha iyi olur sorunlu diye duymuştum. PSU nun 700 W oluşu gereksiz geldi. 500-600 arası bi değer de işinizi görür bence

SSD yi crucial, samsung vs markalarla değiştirseniz çok daha iyi olur sorunlu diye duymuştum. PSU nun 700 W oluşu gereksiz geldi. 500-600 arası bi değer de işinizi görür bence
Kasa ve PSU'yu değiştirin derim. Bir de SSD daha iyi bir model seçilebilir bence. Anakart olarak da S2H modeli daha iyi. Ben size linklerini bırakayım madem Sinerji'den alınacak:

SSD: Kingston 240GB HyperX Fury Okuma 500MB-Yazma 500MB SATA SSD (KC-S44240-6F)
Anakart: Gigabyte B450M S2H 3200mhz(OC) RGB M.2 AM4 mATX Anakart
PSU: Corsair 550W CV Series CV550 80+ Bronze Güç Kaynağı
Kasa: Corsair 275R Airflow Tempered Glass Beyaz USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Son sistem bu şekilde oldu arkadaşlar, herhangi bir sıkıntımız var mıdır?
Adsız123.jpg

M.2 SATA SSD almak yerine direkt SATA SSD alın. Anakartı S2H ile değiştirin. PSU da daha iyi model seçilebilir. Atmıştım yukarıda, onları neden eklemediniz?

HDD çıkartıp dediklerimi alın, HDD sonradan da eklenir. PSU Corsair VS550 de alınabilir bütçe yetmiyorsa. Hatta HDD çıkartmaya dahi gerek yok, SSD'yi dediğim ile değiştirin, PSU'yu dediğimi alın.

M.2 SATA SSD almak yerine direkt SATA SSD alın. Anakartı S2H ile değiştirin. PSU da daha iyi model seçilebilir. Atmıştım yukarıda, onları neden eklemediniz?

HDD çıkartıp dediklerimi alın, HDD sonradan da eklenir. PSU Corsair VS550 de alınabilir bütçe yetmiyorsa. Hatta HDD çıkartmaya dahi gerek yok, SSD'yi dediğim ile değiştirin, PSU'yu dediğimi alın.

Bu sefer dediklerinizi topladım.
HDD alacağım bir daha uğraşmak istemiyorum
Bu sistem, kardeşimi kaç sene götürür ? :)

Geri
Yukarı