4000 TL sistem önerisi

adnanswort

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Maksimum 4000 TL tutarında bir bilgisayar kasası alacağım. Araştırmalarıma göre webtekno ve PC hocası'nın topladığı bilgisayarlar bütçeme uygun geldi. Webtekno'nun bilgisayarına dair forumda birçok eleştiriye rastladım bu nedenle çok kararsız kaldım. PC hocasının toplandığı bilgisayarda ise Ryzen etkeni var. Öneride bulunacak olursanız ne yapmamı önerirsiniz?

Merhabalar. Maksimum 4000 TL tutarında bir bilgisayar kasası alacağım. Araştırmalarıma göre webtekno ve PC hocası'nın topladığı bilgisayarlar bütçeme uygun geldi. Webtekno'nun bilgisayarına dair forumda birçok eleştiriye rastladım bu nedenle çok kararsız kaldım. PC hocasının toplandığı bilgisayarda ise Ryzen etkeni var. Öneride bulunacak olursanız ne yapmamı önerirsiniz?

Webtekno'nun hazırladığı sistemde psu'yu değiştirerek yani Corsair veya Cooler Master yaparak satın alabilirsiniz.

Tek tek alabilirseniz bunu öneririm.

Tek tek alabilirseniz bunu öneririm.
maalesef toplu bir şekilde almayı düşünüyorum. Önerilerinizi alabilirim. Teşekkürler

maalesef toplu bir şekilde almayı düşünüyorum. Önerilerinizi alabilirim. Teşekkürler
Bütçeyi biraz aşıyor ama onlardan çok daha iyi. Düz 1650 yeni oyunlarda sizi üzebilir, bu yüzden 1650 Super almanızı öneririm.

Bütçeyi biraz aşıyor ama onlardan çok daha iyi. Düz 1650 yeni oyunlarda sizi üzebilir, bu yüzden 1650 Super almanızı öneririm.
Yeni nesil oyun pek oynamayı düşünmüyorum aslında.

bu modelde psuyu cooler master yaptım iyi mi sizce? Alınır mı yani

Yeni nesil oyun pek oynamayı düşünmüyorum aslında.

Bu modelde PSU'yu Cooler Master yaptım iyi mi sizce? Alınır mı yani

Hayır 1650 günümüzden çok geride olan bir kart arkadaşın attığı pollux sistem çok daha iyi.

Geri
Yukarı