4000 TL sistem önerisi

Bütçe
4000

Çağrı.123

Hectopat
Arkadaşlar Valorant, CS gibi oyunlar oynuyorum orta ayarlarda veya düşükte 150-160 FPS verebilecek PC toplamak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum😃
Arkadaşlar kendim biraz topladım sizce nasıl

http://www.hepsiburada.com/hi-level...ssd30elt-128g-p-HBV00000QHD2Z?magaza=Teknorya

Son düzenleme:
182 TL aşıyor ama sorun olmaz umarım.

ekran kartı yok ?

APU sistem, yani en üstteki Ryzen 5 3400G içinde Vega 12 grafik işlemciyi barındırıyor. Oynamak istediğin oyunları YouTube'ya 3400G Gaming yazısını aratarak ne kadar FPS aldığına bakabilirsin.

APU sistemlerde FPS düşük oluyor diye ekran kartlı sistem toplamak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman arkadaşın belirttiği APU sistemi almak en mantıklısı diyorsun.

4000TL bandından ekran kartlı sistem bulmanız zor. Ve bu fiyata daha üstün performans verecek sistem daha bilmiyorum var mıdır?

Evet şu an öyle zamanında 3400G 1000TL'idi, onun 2 katı performans veren ekran kartları 1800TL'den başlıyor. Umarım en kısa zamanda ETH yerin dibine girer ve rahatlarız...

Hocam kasa biraz sorunlu galiba yorumları falan okudum çok küçük ve hani çok güzel gözükmüyor onun yerine aynı fiyat bandında bir kasa önerebilir misiniz?

Hocam kasa biraz sorunlu galiba yorumları falan okudum çok küçük ve hani çok güzel gözükmüyor onun yerine aynı fiyat bandında bir kasa önerebilir misiniz?

Geri
Yukarı