4000 TL sistem önerisi

Bütçe
4000
Hocam kasa biraz sorunlu galiba yorumları falan okudum çok küçük ve hani çok güzel gözükmüyor onun yerine aynı fiyat bandında bir kasa önerebilir misiniz?
Kasanın küçük olması önemli değil çünkü dediğim gibi Apu sistem ve ekran kartı barındırmadığı için küçük. Çok güzel gözükmüyor derken RGB den kastetmiş olmalısınız. Ben şahsen RGB sevmiyorum sebebi hem elektrik harcıyor ve oyun oynarken onu görmüyorsunuz. Üstüne oyun oynarken oyuna odaklanmanızıda engelleyebiliyor. Lakin klavye ve mouse ye güzel gidiyor.

Private'i eczanemizdeki ana bilgisayarda kullanıyoruz. Alırken Rampage diye ön yargılı yaklaşmıştım ancak başarılı olduğu sayılı ürünlerden bir tanesi. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ön paneli mesh, yanı temperli cam ve hava akışı gayet iyi.

Hocam kasa biraz sorunlu galiba yorumları falan okudum çok küçük ve hani çok güzel gözükmüyor onun yerine aynı fiyat bandında bir kasa önerebilir misiniz?
Sorunlu değil ancak kablo kanalları fazla dar. Toplarken çok zorlanırsınız. Private'ı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı